Od svého make-upu můžete chtít mnohem víc – a ASTOR Mattitude to dokáže! Dlouhotrvající? Vydrží stejně krásný až 16 hodin. Odolný proti otěru? Zanechávající pleť bez lesku? Samozřejmě. S multifunkčním 16 hodinovým make-upem Mattitude nemusíte dělat žádné kompromisy. Nemusíte vybírat mezi různými výhodami, protože Mattitude je nabízí všechny. Nechte svůj make-up pracovat za vás!

ASTOR schoval všechna přání žen do jediného mimořádného make-upu. Mattitude zaručuje vzhled bez lesku, odolnost proti obtisknutí a perfektní dlouhotrvající matný vzhled. Navíc nabízí výjimečné přednosti jako inovace, vysoce moderní složení a lehká gelová struktura.

Za prvé je zde unikátní Elasto-Gel™, který je velmi pružný a odolný proti otěru. Další předností je technologie přírodní bavlny, která pohlcuje olej, zanechává pleť matnou a bez lesku a zároveň jí umožňuje volně dýchat. Částečky proti příznakům stárnutí viditelně redukují vrásky, zmenšují póry až o 70 %, zamezují stárnutí pleti a zanechávají ji hladší. Pro zářivý vzhled pleti jsou tu magnesium a vitamin E, které pomáhají oživovat pleť a dodávají jí zdravý vzhled. Antioxidanty zase pomáhají při ochraně proti volným radikálům. Vše završuje SPF 22, díky němuž je pleť chráněna proti škodlivým slunečním paprskům.

Mattitude přichází v balení, které je jednoduché k použití a přitom, díky pumpičce, naprosto hygienické. Jeho elegantní, nádherně ženský design si vás okamžitě získá.

Objevte krásu 16hodinového make-upu Mattitude. Když ho jednou vyzkoušíte, nespokojíte se už s ničím jiným!

  

 SOUHRNNÉ ÚDAJE

 

 

Mattitude

16hodinový multifunkční make-up od ASTOR

 

 

 

Mattitude nabízí vše, co ženy od make-upu očekávají:

 

·         Super pružný, proti otěru odolný Elasto Gel™

·         Přírodní bavlnu pro dlouhotrvající matný vzhled pleti bez lesku

·         Částečky proti příznakům stárnutí, které redukují vrásky

·         Magnesium pro projasnění pleti

·         Vitamin E, který oživuje pleť a chrání ji proti antioxidantům

·         SPF 22

 

 

Šest odstínů, které sluší každému tónu pleti.

 

 

 

Orientační maloobchodní cena: 249 Kč / 299 Sk.

Reklama