Spa & Beauty Clinic klubu Holmes Place Premium v každém ročním období reaguje na aktuální potřeby svých klientů a svou bohatou nabídku služeb pravidelně rozšiřuje o příjemné procedury, které uleví unavenému tělu a duši. I toto léto se tedy můžete těšit na novinku, která osvěží, ochladí a pomůže odbourat stres a únavu - mátovou masáž nohou.

spa

Období, kdy naše nohy dostávají zabrat nošením letních střevíčků, sportováním nebo létáním na dovolené, je tím nejlepším časem pro zvýšenou péči. Ta začíná u pravidelné pedikúry, ale nemusí tím ani zdaleka končit. Při mátové masáži se používá směs mátových esenciálních olejů smíchaných s čerstvě nasekanou mátou. Svěže vonící směs osvěží mysl i organismus, uvolní zatuhlé svaly nohou a chodidel a dochází při ní k příznivé stimulaci mízního systému.

V nabídce naleznete jak kratší variantu v délce 30 minut, tak delší hodinovou proceduru. Poloviční doba přijde vhod těm, kdo nemají dostatek času a rádi by rychle ulevili unaveným chodidlům, nebo právě skončili náročný trénink a potřebují promasírovat namožená lýtka. Delší varianta klientům nabídne dokonalou relaxaci - kromě chodidel se při proceduře důkladně masíruje zadní část lýtek, která si zaslouží delší péči. Pro intenzivní uvolnění a zvýšení chladícího osvěžujícího efektu se doporučuje masáž propojit se zábalem. Po dobu působení zábalu vám terapeut navíc poskytne i uvolňující masáž hlavy a šíje.

spaCena půlhodinové mátové masáže činí 730 Kč pro veřejnost, členové Holmes Place Premium Anděl ji pořídí za 660 Kč. Hodinová procedura vyjde na 1090 Kč, členská cena je 990 Kč. V nabídce Spa & Beauty Clinic naleznete tuto nadmíru příjemnou proceduru samozřejmě i po létě. Více o nabídce služeb centra krásy a relaxace naleznete na www.holmesplace.cz/premium/spa.

Reklama