Matná rtěnka Power Stay

Naším tipem je matná rtěnka s lehkou konzistencí, odolnou proti stírání, poskytuje až 10hodinový matný efekt pro celodenní pohodlné nošení. Dostupná ve 14 výrazně sytých odstínech s krémově matným efektem. 
Nová řada rtěnek Power Stay je ideální pro všechny moderní ženy, které mají nabitý harmonogram a chtějí při zvládání všech svých aktivit celý den vypadat svěže a upraveně. Rtěnka, která bez potřeby úprav vydrží až několik hodin a je přitom pocitově velmi lehká, je proto ideálním pomocníkem. Pokud i Váš den přetéká povinnostmi a nedáte přitom dopustit na make up s výdrží, věřte, že rtěnku Power Stay v kabelce rozhodně oceníte!
 
#WatchMeNow #SledujteMe #AvonIsChanging #AvonSeMeni 
 
Rtěnka je pro většinu milovníků make upu naprostou nezbytností. Perfektně podtrhne celý vzhled. Pokud se naopak ve světě líčidel teprve rozkoukáváte, nebo preferujete menší počet líčidel, rtěnka je vždy ideální volbou. Řada Power Stay zaručuje několikahodinovou výdrž, nemusíte se proto starat o její úpravu každých pár minut. Stačí jedno přetření rtů a s Vaším vzhledem i sebevědomím se stanou divy. Rtěnky by se zkrátka daly přirovnat ke kouzelnické hůlce - vypadají nenápadně, ale umí dělat zázraky! Také proto na ně nedáme dopustit.
 

  • DLOUHOTRVAJÍCÍ dokonalý vzhled bez rozmazávání až na 10 hodin
  • LEHOUČKÉ patentované složení s polymery zaručí celodenní pohodlné nošení
  • VÝRAZNÉ sytaé barva s krémově matným efektem
  • Vydrží až 10 hodin bez pocitu zatížení


Odstíny:
Power up pink, Constant cherry, Memorable mauve, Resistant rouge, Neverending nude, In control coral, Unforgettable fuchsia, magenta marathon, Long haul latte, Mega mulberry, High voltage vino, Stay on spice, Long run rose, Ultra violet. Rtěnka stojí 229 Kč. 

Více na AVON.CZ

Reklama