63ff52bc8ee78obrazek.jpg

Foto: Shutterstock

Když Radka potkala Martina, ihned tušila, že se bude jejím rodičům líbit. Byl pozorný, galantní, hlavně ale zabezpečený a navíc hrál hokej stejně jako kdysi její otec. K tomu všemu to byl pěkný fešák.

Naši byli z mého nového přítele Martina nadšení. U oběda s ním táta vedl rozsáhlou hokejovou debatu a máma se nezdráhala několikrát zmínit o tom, jakou má Martin pěknou vysportovanou postavu. Když pak poslala asi pátou lichotku na účet jeho svalům, musela jsem ji zastavit. Bylo mi za ni trapně. Od té doby je matka samé Martínek tohle a Martínek tamto…“  

Nyní jsou spolu Radka s Martinem téměř půl roku a jak to tak bývá, opadla u nich prvotní zamilovanost a narazili na první neshody, které postupně vygradovaly v první větší hádky. Když se pak Radka rozhodla se svými problémy svěřit matce, tvrdě narazila.

Podle ní je Martínek nejlepší na světě a měla bych se hlavně snažit, aby se měl dobře. Co na tom, že budu muset v některých případech ustoupit. Dokonce jsem zjistila, že si s Martinem za mými zády několikrát volala a řešila s ním naše problémy. A samozřejmě mu ve všem dala za pravdu. Připadám si odsunutá na druhou kolej. Martina mám skutečně ráda a nerada bych, aby nám jeho přehnaně vřelý vztah s mojí matkou nebyl na škodu," strachuje se Radka.

Vzhledem k tomu, že se u Radky a Martina objevují poslední dobou hádky čím dál častěji, rozhodla se Radka s tímto problémem Martina zatím přímo nekonfrontovat.

„Matce jsem vysvětlila, že se mi tohle jejich kamarádíčkování příliš nelíbí. Odpověď mi ale přišla z druhé strany. Doma mi totiž Martin vyčetl, že jsem na svou matku příliš přísná a že bych se nad sebou měla zamyslet. Je prý i v mém zájmu, aby spolu vycházeli. Začíná mi to připadat jako bezvýchodná situace," zakončuje Radka.

Zdroj informací: respondentka Radka

Čtěte také: