Matka Britney Spears, Lynne Spears (53), v sobě dlouhá léta nosila strašlivé tajemství, které nikdy nechtěla, aby se dostalo na veřejnost. Bála se totiž, aby tím neublížila vzkvétající kariéře své dcery. Vyšlo najevo, že coby dvacetiletá nezkušená řidička svým vozem smetla a usmrtila teprve dvanáctiletého chlapce jedoucího na kole.

 

Tisková mluvčí Spears vydala k třiatřicet let starému tragickému incidentu prohlášení, že se Lynne nedokázala s nehodou nikdy vyrovnat. Dodnes jí prý strašlivý obrázek střetu s dítětem naskakuje před očima a nedovoluje v noci spát.
"Lynne ta tragédie nesmírně bolí, ačkoli ji nezpůsobila. Podle policejního protokolu jela přiměřenou rychlostí, kterou vjela i do nepřehledné začátky. Tam se nešťastná událost odehrála. Chlapec jel uprostřed silnice a nebyl do poslední chvíle vidět, takže se bohužel srážce nedalo zabránit. Shodou okolností byl v protisměru provoz, takže neměla ani kam strhnout volant," uvedla mluvčí s prosbou, aby média starou kauzu z úcty k pozůstalým nebohého chlapce znovu neotevírala.

Reklama