Společnost Matějovský přichází na trh s novou značkou exklusivního nočního prádla.

Společnost Matějovský Společnost Matějovský si získala na trhu s povlečením, prostěradly, ručníky i župany pozici, která jí právem náleží - kvalita, design a sortiment oslovují zákazníky již po dvě desítky let. K dalšímu rozšíření sortimentu už zbýval jenom krůček. Sice malý, ale pro ty, kdo rádi nakupují „pod jednou značkou“, podstatný. Značka Matějovský Collection rozšiřuje portfolio o dámské noční prádlo. První kolekce Luxury Collection, jejímuž uvedení propůjčila svou tvář Česká Miss 2010 Jitka Válková, bude od konce května k dostání v e-shopu www.matejovsky-povleceni.cz.

Každá žena chce být přitažlivá, a to i ve chvíli, kdy uléhá ke spánku. Vzhledem k nárokům kladeným na noční prádlo, jsou kritéria pro styl a pohodlí opravdu různorodá. Luxusní kolekce nenabídne tedy jen svůdné modely pro ty, kdo si potrpí na satén, zdobnost, splývavé či Společnost Matějovský minimalistické střihy. Své „pyžamko“ si vyberou i sportovně založené ženy, které se bez bavlny a pohodlného střihu neobejdou.

Kvalitní materiály i provedení za dostupné ceny patří k významným atributům společnosti Matějovský a stejně tomu bude i s novým sortimentem. „Rozšíření portfolia o noční prádlo bylo přirozenou cestou vývoje. Naše vize o cestě k zákazníkovi tak získala další rozměr. Zvyšující se nároky na kvalitu a design, ale i na pohodlí při nákupu budou zase o něco více naplněny a rozhodně nechceme v této snaze ustat,“ říká Zdeněk Matějovský, majitel společnosti.

Prádlo je vyrobeno z kvalitních saténových materiálů, které se snadno udržují, zachovávají si barvu i tvar a modelům dodávají nádech luxusu. Již v této řadě Luxury Collection mohou maminky vybrat stejný model pro své malé slečny.


Jitka Válková

Jitka Válková, Česká Miss 2010, na módní přehlídce
k uvedení kolekce Matějovský Collection.

Dalšího rozšíření sortimentu po stránce materiálů, střihů i určení se dočkají zákazníci již brzy v další kolekci Modern Collection, která bude zaměřena na pohodlné bavlněné noční prádlo s příměsí modalu. „Věřím, že rozšíření nabídky ocení naši věrní zákazníci a také že díky Matějovský Collection najde naše společnost cestu k zákazníkům novým,“ dodává majitel společnosti Zdeněk Matějovský.

Reklama