Přihlaste se do internetové soutěže společnosti Electrolux a vyhrajte zajímavé ceny. Soutěž „Kdyby tak Ergorapido mohlo mluvit“ najdete na stránkách www.ergorapido.com.

Nafoťte svůj zajímavý interiér a zkuste vyprávět příběh, který se k němu váže. Máte v bytě zvláštní doplňky, ke kterým se váže osobitý příběh? Ať už je to dózička po babičce, soška z Paříže nebo dřeváky z Holandska, vše je originální a nese s sebou zajímavý příběh. Podělte se o něj na www.ergorapido.com. Soutěž uspořádala společnosti Electrolux, neboť by se ráda dozvěděla, v jakých zajímavých interiérech mohl být vysavač Ergorapido spatřen, jaká nová a zajímavá místa jsou pro tento vysavač vhodná. Na internetových stránkách se nejen přihlásíte do soutěže, ale také se můžete inspirovat zajímavými interiéry ostatních soutěžící, nebo se dozvědět více o místech, kde byl tento vysavač spatřen.

electroluxZúčastnit se a vyhrát je snadné

Zájemci o účast v soutěži mohou snadno nahrát na www.ergorapido.com fotografie svých útulných domovů. Stejně tak mohou uvést, kam se spotřebič Ergorapido podle nich nejvíce hodí – v jaké barvě a proč. Nebo se jen podělit o informace o jiných designových předmětech, které jsou na jejich snímcích vidět.

Soutěže se může zúčastnit každý, vlastníci i obdivovatelé spotřebiče Ergorapido. Každý týden vybere odborná porota návrhářů a autorů blogů o bytovém designu vítěze, který dostane vysavač Ergorapido dle svého výběru a automaticky postoupí do finále, které se bude konat v září 2009.

Hlavní cena

Hlavní cenou je výlet pro dvě osoby na dvě noci do Londýna, Nice nebo Istanbulu a poukázky v ceně 5000 eur na vybavení domácnosti u předem vybraného dodavatele ve svém městě, kterého si výherce zvolí.

Poznejte Ergorapido

Poznejte Ergorapido, designový vysavač, který je vždy po ruce, když jej potřebujete. Ergorapido je bezdrátový, akumulátorový tyčový vysavač s integrovanou rukojetí. Tyčový držák lze použít k rychlému vyčištění jakéhokoliv místa na podlaze, po vyvléknutí tyče můžete s vysavačem snadno uklízet stoly a sedačky.

Vysavač Ergorapido 2 v 1 je lehký a snadno uchopitelný, má však silný motor a cyklonický filtrační systém. Díky těmto prvkům a díky zcela nové koncepci proudění vzduchu má vysavač vynikající čistící schopnost. Kartáč rotující v hubici je zárukou toho, že přístroj dokonale sebere všechny částice prachu.

Reklama