Všichni se radují ze sněhové pokrývky - nebo na ni nadávají. Pro ty, kdo by chtěli všemu marastu a kalamitám uletět a vydat se někam do tepla (nebo třeba na prohlídku světových metropolí, nezahlcených turisty tak strašně jako v létě), nabízí nízkonákladová evropská letecká společnost easyJet poměrně citelné, až třicetiprocentní slevy na všechny lety.

Akce začíná dnes a potrvá do půlnoci 30. ledna 2007 a platí pro lety uskutečněné mezi 1. únorem a 31. březnem 2007. Rezervovat letenku lze na www.easyJet.com.

Na stejných webových stránkách najdete rovněž skvělou nabídku slev na celkem 250 000 nocí v tříhvězdičkových hotelích za pouhých 424Kč a méně (v různých evropských destinacích), anebo 500 000 nocí ve čtyřhvězdičkových hotelích za maximálně 1060 Kč.
Navíc můžete při včasné rezervaci letních pobytů ušetřit až třicet pět procent ceny nebo získat noc zdarma. Přesvědčte se na www.easyJetHotels.com
 
A kam všude easyJet létá? Výběr není špatný, co říkáte:
 Aberdeen, Alicante, Almeria, Amsterdam, Asturias, Athens, Barcelona, Basel, Belfast, Berlin, Bilbao, Bordeaux, Bournemouth, Bremen, Bristol, Budapest, Cagliari, Cologne, Copenhagen, Casablanca, Dortmund, Edinburgh, Faro, Geneva, Glasgow, Grenoble, Hamburg, Ibiza, Inverness, Istanbul, Krakow, La Coruna, La Rochelle, Lisbon, Liverpool, Ljubljana, London Gatwick, London Luton, London Stansted, Lyon, Madrid, Mahon, Malaga, Marrakech, Marseille, Milan Linate, Milan Malpensa, Munich, Murcia, Naples, Newcastle, Nice, East Midlands, Olbia, Palermo, Palma, Paris Charles de Gaulle, Paris Orly, Pisa, Porto, Prague, Riga, Rijeka, Rimini, Rome, Split, Tallinn, Toulouse, Turin, Valencia, Venice, Warsaw.