Byla jsem na módní přehlídce plavek. Na tom by nebylo nic zvláštního,kdyby mi alespoň některé uvízly v paměti. Ani jedny. Neže by nebyly hezké, ale moji pozornost naplno zaměstnalymodelky. Byly krásně opálené, krásně nalíčené, krásně učesané a bosé. To jsem ocenila, po pláži a u rybníka také nebalancujetena deseticentimetrových šteklích.

Ale ani to není podstatné.
Nebyly to žádné vychrtlice, měly docela pěkné postavy (nad slovem „docela“ se možnáněkterá z vásušklíbne, že bychtělavidět v plavkách mě :-)), záměrně však píšu docela, protože postavu, která předvádí plavky a prádlo, si představuji jinak.

Do pasu to bylo slušné. Pěkná a pevná prsa, ale od pasu dolů a hlavně zezadu chvějící se rosol. Ani u jedné jsem neobjevila pevný zadek a stehna. Naopak, půlky jim ochable visely jak vyfouklé pytlíky astehna se třepala jako sulc. Většina z nich měla celulitidu.Znáte to pořekadlo – zezadu liceum, zepředu muzeum? Tak to bych pozměnilana nahoře liceum a dole muzeum“.

Tím hůře, že všem mohlo být kolem dvaceti,samá miss a vicemiss, co se modelingemhodlají živit nebouž dokonce živí.

Proč do svých postavneinvestují? Tou investicímyslím jediné: pohyb.
Na všech těch slečnách se bohužel podepsaly drastické diety s rychlýmúbytkem váhy. Svalová hmotafuč a zůstala jen kůže a podkožní tuk.
Není to trochu škoda? Přitom by stačil úplně jednoduchý cvik, který praktikují všechny pěknými zadky obdařené celebrity. Během dne kdekoliv a kdykoliv stahují hýžďové svalstvo. Je to nenápadné a přitom velmi účinné.

Teď si můžete říct, že ze mě mluví závist, a kdybych měla takovou postavu, mohla bych oblíznout všech deset.
No jasně, máte pravdu, proto svůj zadek na veřejnosti raději nevystavuji. :-)
Obraťme tedy list apojďme se s trochou nadsázky podívat na zadky své. Na běžnou“ ženskou populaci a nejzákladnější typy zadečků, zadnic a zadků.

Našla bystemezi nimi tensvůj? Máte spíš:

Česneky:Pak jste asiaktivní sportovkyně. Osvalenýmipůlkami můžete louskat vlašské ořechy, nikde ani gram tuku, ale zezadu vypadáteskoro jako muž.Srdíčko: Pak jste šťastná majitelka nejkrásnějšího tvaru zadečku, jaký jste si mohlapřát. Pevný, hladký, z profilu lehce vyšpulený, bez celulitidy. S takovým zadečkem se můžete producírovat i v těch nejminiaturnějších plavkách a všechny zraky na něm se zalíbením spočinou. Užívejte si toho, protože (bohužel) vám to dlouho nevydrží. Odejde s pelem mládí a s postupujícím věkem se z něj často staneHruška: Nám dobře známý a poměrně rozšířený tvar. Ženy s tímto zadkem mohou býtjinak od pasu nahoru štíhlé s drobnými ňadry. Ale jejich zadnice působí těžce a jako by sepřelévalado stehen. Bohužel takřka pravidelně je zasažena celulitidou.Jablko:působí kulatým dojmem. Ženy s tímto typem zadku, ruku na srdce, že jste měly zamlada (nebo za štíhla) tělotvaru kytary nebo přesýpacích hodin ahodně jste přibraly? Váš kdysi štíhlý pas zmizel a narostly vám bůčky. Tuk se vám ale usazujerovnoměrně a zadek je i z profilukulatý.Na rozdíl odkrabice,extrémní, tukem zdeformovaná hranatá zadnice je přitom z profilu většinou plochá.
Tyto zadky mají také ženy, které měly zamlada postavu tvaru mrkve. Tedy velká ňadra, rovný pas, útlé boky a rovné dlouhé nohy.
Ale také jsou to typické zadky mladých hamburgerových Američanek.Samozřejmě, že různých podruhů a typů bude mnohem více.

Třeba takřka neexistující placky anorektiček nebo vyhublých stařen, které by se daly přirovnat ke koláčům uschlého kravského trusu.

Ale řeč byla přece o zadnicích ne?

Jaký zadek/ček máte vy?
Změnil se jeho tvar?
Co děláte proto, aby vypadal co nejlépe?
Našla byste jiný tvar, na který jsem zapomněla?

Reklama