drink1.jpg

Ženšen je pradávná bylina s mocným příběhem, který nás doprovází dodnes. Jeho blahodárné účinky na zdraví si cení lidé po celém světě. V čínské medicíně má své pevné místo a v poslední době se těší velké oblibě i v našem „moderním“ světě. Ženšen má mnoho blahodárných účinků a působí také jako životabudič.

Jste unavená, přepracovaná, bez energie, trápí vás stres? Pokud ano, máme pro vás skvělý tip. Vyzkoušejte Ženšenové nápoje!

Ženšenové nápoje
Tyto čistě přírodní nápoje, které jsou extrahovány z kořene šestiletého korejského ženšenu, napomáhají překonávat únavu, stres a bolesti hlavy.
Jsou vhodnou náhradou jiných energetických nebo iontových nápojů a v mnohém ostatní běžné povzbuzující látky (kofein, taurin, atd.) předčí.
Ženšenové nápoje doporučujeme pro lidi s vyšší psychickou a fyzickou námahou nebo při vysoké pracovní zátěži.5b7e9509b8bbeobrazek.jpg

Korejský ženšen prokazatelně působí:

  • proti únavě a stresu
  • zlepšuje paměť, podporuje mozkovou činnost
  • harmonizuje organismus
  • podporuje vitalitu a dodává tělu energii

Více se o Ženšenových nápojích dozvíte na stránkách https://korejsky-zensen.cz/kategorie-produktu/zensenove-napoje/ 

5b7e94fd8911cobrazek.jpg

Můžete si vybrat tyto produkty:
Čaje
Extrakty
Kapsle
Sladkosti
Ženšenové nápoje
Ženšenový prášek
Ženšenové kořeny

drink2.jpg

Korea Insam: Naše produkty nesou pečeť Korea INSAM 
Tento registrovaný národní trademark mohou v Jižní Koreji užívat jen ti výrobci, kteří zpracovávají pouze pravý korejský ženšen a splňují náročné požadavky korejského Ministerstva zemědělství na kvalitu výroby.
5b7e951db4392obrazek.jpg

Firma Ginlac, od které si na www.korejsky-zensen.cz můžete koupit vybrané ženšenové produkty, se zabývá zpracováním ženšenu již více než 20 let a v Jižní Koreji patří mezi významné výrobce se širokou nabídkou produktů, které nesou znak Insam. Tento znak mohou využívat jen ti korejští výrobci, kteří zpracovávají pouze zaručeně pravý korejský ženšen ( Panax Ginseng ) od certifikovaných pěstitelů a při zpracování kořene dodržují přísné výrobní postupy a normy.
5b7e9511e4d36obrazek.jpg