Dovolená u moře je dnes běžná věc. Co ale svatba? Myslíte si, že je to nedostupný sen? Jste na omylu! Vdát se můžete klidně na pláži, hotelové zahradě... prostě kdekoliv si budete přát. Pokud si jako vysněnou destinaci zvolíte Kanárské ostrovy, cestovní kancelář Canaria Travel, se kterou dlouhodobě spolupracujeme, vám vše zorganizuje.

kanáry

Romantická svatba v exotické destinaci, svatební noc v pokoji s výhledem na moře, to jsou nezapomenutelné zážitky. Obrátili jsme se na paní Drahomíru Vondrovou, která mám tyto aktivity v Canaria Travel na starosti a položili jsme jí několik otázek - jak taková svatba probíhá, která místa jsou pro obřad vhodná a co všechno vám cestovní kancelář zajistí - z odpovědí vyplývá, že se vám postarají o všechno a vy můžete být bez obav a jen se těšit na svůj velký den.

kanáryPokud toužíte po svatbě jako z pohádky, náš článek může být pro vás inspirací pro její realizaci. Paní Vondrová nám odpověděla na otázky:

Pokud někdo plánuje svatbu u moře, může se obrátit i na cestovní kancelář Canaria Travel?
Ano, samozřejmě. Minulý rok jsme zahájili spolupráci s hotely na Kanárských ostrovech a není tedy problém zajistit komplexní servis spojený se svatbou na pobřeží Atlantického oceánu.

Jaké ostrovy pro svatbu doporučujete?
Naším heslem je, že 7 kanárských ostrovů je 7 světů k objevování, to lze říci i o ostrovech vhodných na svatební den. Svatbu lze zorganizovat de facto na jakémkoli ostrově dle výběru klienta.

Máte nějaké vytipované hotely? Jaké to jsou, splňují nějaká určitá specifika?
Za ideální místo považujeme hotel R2 Río Calma na ostrově Fuerteventura, který má několikaletou zkušenost, navíc celý komplex vypadá velice romanticky a obřad se odehrává přímo na pláži u hotelové laguny. Dalším typem je určitě hotel Gran Meliá Salinas na ostrově Lanzarote, pohádkovou svatbu zažijete i v prostorách hotelu Dream Gran Tacande na jihu ostrova Tenerife či na jedinečné pláži Sotavento před hotelem Meliá Gorriones na Fuerteventuře. Zmiňované hotely jsou přímo na pláži, nebo v její bezprostřední blízkosti, nabízí kvalitní služby vč. těch doplňkových jako je SPA a masáže. Svatební den tak bude doplněn i o další zážitky včetně těch gastronomických.

kanáry

Co všechno vaše cestovní kancelář zajišťuje?
Zajistíme komplexní servis včetně dopravy, ubytování, slavnostního menu a večerního programu. Lze zařídit také fotografa, kameramana apod.

Je nutné, aby svatebčané před odjezdem vyřídili nějaké dokumenty?
Nikoliv. Vzhledem k tomu, že se jedná o obřad symbolický, není potřeba žádné administrativy ani přítomnost svědků. Po návratu je potřeba vše vyřídit oficiální cestou - civilním či církevním sňatkem.

kanáry

Kdo novomanžele oddává?
Většinou se jedná o ředitele hotelu či jeho zástupce, popř. je obřad veden starostou obce, do které spadá vybraný hotel. Obřad probíhá ve španělském jazyce s možností zajištění překladatele (český a anglický jazyk).

Je možné mít svatbu na pláži?
Zajisté, svatebčané si mohou místo pro svůj obřad zvolit sami. Hotel zajistí místo jak na pláži, tak v hotelové zahradě, altánku či u bazénu.

Na co se můžou novomanželé na Kanárech těšit?
Na příjemné strávení významného dne v jedinečném prostředí s nádechem exotiky a romantiky, doplněné výbornou kanárskou kuchyní, zajímavou architekturou a atmosférou pobřeží Atlantiku. To vše a mnohem víc umožní, aby Váš den byl tím nezapomenutelným zážitkem.

kanáry

Máte nějaké reference od vašich klientů, kteří svatbu na Kanárech měli? Jak byli spokojení?
Bylo nám ctí zorganizovat již 3 sňatky na Kanárských ostrovech a další poptávky s radostí dostáváme. Osobní zkušenost má i přímo kolegyně Petra, nyní Příbanová:
„...ze začátku nás nenapadlo plánovat svatbu na Kanárských ostrovech. Měli jsme vybraný zámek tady v Čechách a obřad jsme chtěli na louce v altánku. Shodou okolností jsme na toto místo byli pozvaní na svatbu známému.
Ona svatba nás ale natolik odradila svou nezorganizovaností a chaosem, že jsme nakonec změnili plány a rozhodli se pro svatbu na ostrově Fuerteventura, konkrétně u laguny v hotelu R2 Río Calma, kde jsme byli již předtím na dovolené, a zde také na pláži pod tímto hotelem proběhly zásnuby. Na svatbu jsme pozvali nejbližší rodinu, se kterou jsme strávili zároveň příjemnou dovolenou. Svatební šaty jsem si vezla z Prahy a kytice pro nevěstu byla připravena v den obřadu na recepci hotelu. Obřad proběhl asi kolem půl 7 večer, a tak jsme využili jak sluníčka a jasné oblohy, tak západu slunce. Poté následovala společná večeře, která se konala také u laguny. Už jako malá holka jsem si přála mít svatbu na pláži, ale nikdy by mne nenapadlo, že se mi to jednou splní. :)“

Není to krásná představa? Pláž, slunce, lehký větřík a vy se svou láskou si říkáte zamilované ANO...

Naše doporučení: Pro organizaci svatebního obřadu využijte služeb cestovní kanceláře Canaria Travel www.canariatravel.cz


Na Gran Canarii, na Fuerteventuru a další Kanárské ostrovy se můžete vydat s naším největším touroperátorem pro tuto oblast - cestovní kanceláří Canaria Travel - více informací najdete na adrese www.canariatravel.cz nebo přímo v kanceláři Canaria Travel v Praze 1, Jungmannova 7, případně na telefonu: +420/221969224 nebo mobilní operátor 602313049, fax 224946391 nebo 224 948025.

Reklama