Vášnivé a podmanivé flamenco ovládne příští týden ve čtvrtek 16. dubna pražské Divadlo ABC. Vystoupí zde jeden z nevýznamnějších představitelů současného flamenca temperamentní španělský tanečník Ángel Muñoz, častý spolupracovník legendárních kytaristů Paco Peñi a Víctora Monge zvaného ‘Serranito’ či tanečnice a choreografky Maríi Pagés.

Pro svůj pražský debut zvolil sólový hudebně-taneční projekt Ángel, del Blanco al Negro / Anděl mezi černou a bílou. Za doprovodu šesti hudebníků neotřelým a fascinujícím způsobem kloubí čistou tradici andaluského flamenca s vyjadřovacími prostředky současného hudebního světa.

Představení přináší umělecká agentura FIESTA FLAMENCA a FLAMENKIN. Muñozův Ángel, del Blanco al Negro se představí v pražském Divadle ABC 16. dubna od 20 hodin. Vstupenky v cenových relacích od 490 do 1590 Kč lze objednat prostřednictvím webových stránek http://www.fiestaflamenca.cz/predprodej-vstupenek/ nebo zakoupit přímo v pokladně divadla ABC. Informace o představení na http://www.fiestaflamenca.cz/slovo-o-predstaveni/.

Zdroj: tisková zpráva

Reklama