Na správnou vlnu se můžete naladit díky plechovkám ze speciální edice, které zdobí 6 postaviček superhrdinů. Tento design jistě ocení nejen fanoušci značky Marvel, ale i sběratelé. Stačí si koupit nápoj Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Fanta, Sprite nebo FuzeTea a zúčastnit se soutěže o zajímavé ceny v aplikaci Coke.

cola1.jpg

Hlavní cenou je výlet do studia Avengers Disneyland® Paris
Nenechte si ujít příležitost vidět neohroženého Iron Mana, Kapitána Ameriku nebo prvotřídní agentku Black Widow na vlastní oči. V kampusu Avengers v Disneylandu® Paris se návštěvníci setkají se všemi ikonickými hrdiny, kteří právě hledají nové posily do svých týmů. Díky nejnovějším technologiím se i ty můžeš přenést do dobrodružství Marvelu a zachránit svět před mezigalaktickou hrozbou. Tento výlet bude nezapomenutelný a v malých i velkých návštěvnících jistě zanechá jedinečný zážitek.

Vyhrajte nadupané technologické vychytávky
Spektrum cen je však mnohem širší. Vzhledem k tomu, že se jedná o spolupráci se společností Disney, budou připraveny také výhry pro filmové nadšence. Mezi hodnotné ceny patří například stylový otočný televizor Samsung The Sero, který ocení fanoušci filmů i sociálních sítí, protože obrazovka se vždy přizpůsobí přehrávanému obsahu, nebo Samsung The Freestyle, multifunkční zařízení a přenosný projektor v jednom. Technologické ceny doplňuje tablet Galaxy S6 Lite s perem S Pen. Dalším skvělým doplňkem při sledování nejnovějších filmů je také popkornovač či sedací pytel. O to vše můžete soutěžit.

Více podrobností o soutěži naleznete ZDE

Jak na to?

Stáhněte si pouze aplikaci Coke, naskenujte QR kód z obalu lahve nebo plechovky, zadejte PIN kód zpod víčka a zkuste vyhrát jednu ze stovek cen.

"Věříme, že jedinečné partnerství značek Coca-Cola a Disney potěší všechny naše zákazníky stejně jako nás. Spouštíme jednu z největších soutěží v aplikaci Coca-Cola a spolu s výherci se do Disneyland® Paris vydají i známé tváře," dodává Mária Drotárová, brand manažerka značky Coca-Cola pro Českou republiku a Slovensko. "Když mě společnost Coca-Cola oslovila, abych se zúčastnil kampaně Coke & Marvel a dostal příležitost navštívit Disneyland® Paris, byl jsem nadšený. Kombinace superhrdinů, supernápojů a skvělého výletu mě nadchla. Věřím, že všichni filmoví nadšenci budou mít stejnou radost, protože díky soutěži s Coca-Cola mají také možnost jet do Disneyland® Paris," říká známý slovenský influencer Expl0!ted, který se kampaně také zúčastní.

Seznam se se svými oblíbenými superhrdiny a přenes se do světa Marvelu. Stačí aplikace Coke, QR kód z obalu lahví nebo plechovek, PIN kód zpod víčka nápoje, a i vy můžete zažít nezapomenutelné dobrodružství.

cola.jpg