speke.jpg
Foto: Martin Tajmr. Pixabay

Pokud nemáte grilovací vidlici, určitě postačí i silnější dřevěný klacík. Tradiční dobrotou, pečenou přímo v ohni jsou špekáčky. Hezky se propečou, vlivem tepla se na jejich povrchu vytvoří křupavá kůrka a uvnitř šťavnatá směs vepřového a hovězího masa.

My jsme pro měli možnost testovat Grill Master Špekáčky z Tesca. Jak nám chutnaly?

Klára
spek1.jpg
Foto: Michal Protivanský

Špekáčky jím jen v létě, ideálně když grilujeme nebo na výletě u ohně. Grill Master Špekáčky mi chutnaly. Už když jsem otevřela balení, překvapilo mě, jaká se z obalu rozlinula krásná vůně. Až tak, že se mi začaly sbíhat sliny a těšila jsem se, jak si je dám s hořčicí a s kečupem. Kupuji jen kvalitní špekáčky a uzeninu, vždy si pročítám složení. Tyto špekáčky mají 82% masa, takže jsem je s chutí snědla. Mohu vám je doporučit, chuťově jsou výtečné, chutnají stejně dobře, jako voní.spek2.jpg
Foto: Michal Protivanský

Vendula

Grill Master Špekáčky jsme testovali s dětmi na chalupě. Protože bylo krásně teplo, rozdělali jsme si oheň v ohništi a děti dostaly nařezané špekáčky pro opékání. Je to pro ně vždycky zážitek, baví je, že si je opékají samy a pak si je, ještě horké sundají z klacíku na talíř. Opečený špekáček vypadá jako ježek a sní ho i ti, kdo se masu obvykle vyhýbají. Je to taková letní tradice, opékat si u ohně buřtíky a špekáčky, děti se na to dopředu těší. U Grill Master Špekáčků mě zaujala jejich vůně a složení, přece jen dbám na to, aby špekáčky, které kupujeme, byly z dobrých surovin a měly dobrý poměr masa. Výrobce uvádí, že je ve špekáčcích kromě vepřového sádla 82 % masa (vepřové a hovězí), což je u uzeniny tohoto typu velmi dobré.
spek3.jpg
Foto: Vendula Kubalíková

Na naší redakční grilovací párty jsme spolu se čtenářkami testovali další produkty určené pro grilování z řady Grill Master, v dalších článcích se můžete těšit na naše recenze.
spek4.jpg
Foto: Michal Protivanský

Inspiraci najdete v našem článku Pohodové grilování s Tesco Grill Master
Pohodové grilování s Tesco Grill Master

Grill Master Špekáčky z obchodů Tesco – více najdete ZDE 
Aby vaše grilování bylo nejen pohodové, ale taky bezpečné, můžete si vše, co je k němu zapotřebí, nakoupit najednou v obchodech Tesco, nebo také online na itesco.cz. Kromě kvalitního masa, uzenin, marinád, zeleniny, pečiva a sýrů zde totiž nakoupíte také grily, grilovací uhlí, brikety a další nezbytnosti.

60d4545b6b175obrazek.png

Grill Master Špekáčky 1 kg / 129,90 Kč

Reklama