Neříkejte mi, že jste v posteli ani jednou nezažili překvapení... A neříkejte mi, že jste nezažili šok!

Ano, překvapení v posteli. Ta jsou vždycky nejlepší. Někdy stačí maličkost, jindy se partner postará o něco, co vás „totálně rozseká“. A někdy... někdy je to prostě na zabití. Určitě si každý vzpomene alespoň na jeden případ, kdy mu v posteli došla slova (tedy pokud byla slova potřebná nebo pokud vůbec o slova mohlo jít).

V ideálních případech dochází k oněmění při prvním popatření těla partnera v neoblečeném stavu (a myslím oněmění v dobrém slova smyslu, to druhé se také může stát, ale buďme kulantní - i když pořád lepší oněmění než smích). Když s překvapením zjistíme, že oblečení dávalo jen nepatrně tušit, jaká krása nás čeká pod svršky... Snad.

Další překvapení dozajista zažíváme v počátečních fázích vztahu, kdy se oťukáváme, kdy se zjišťuje, co toho druhého baví. Určitě si vzpomenete třeba na partnera, který měl velmi silnou erotogenní zónu na místě, kde byste to nečekali ani náhodou, a když jste se jej tam dotkli, začaly se dít věci. To překvapí zcela jistě. Napíšete nám, kde že bylo to tajné místo, o kterém jste přísahali, že jej nikdy nikomu neprozradíte? Tady můžete, my to pak také nikomu neřekneme.

Pak už je ovšem stále těžší nechat se překvapit (opět nemyslím přistižení při nevěře, ta to dokáže spolehlivě vždy), ale děje se to. Co třeba ta chvíle, když partner z ničeho nic vytáhl odkudsi jakousi podivnou věc, kterou zapojil do postelových hrátek? Nebo ten okamžik, kdy jste ani neměli čas zareagovat a vaše tělo bylo pokryto šlehačkou?

Nebo vás překvapily úplně jiné věci, o kterých já nemám ani tušení? Pokud se chcete podělit a inspirovat ostatní, určitě vám budeme všichni vděční...

Pak je tu ještě případ vyslovených šoků, které se čas od času také stanou. Třeba návrh, že by to možná chtělo ještě jednoho. To jsou okamžiky, které ne všichni přežijí ve zdraví. Pochopitelně může jít i o jiný návrh na ne zrovna tradiční věci. Zažili jste někdy nějaký takový návrh, který vás dokonale uzemnil? Nebo spíše patříte k těm, kteří šokují?

Noční editace s Radimem začíná jako obvykle kolem deváté hodiny večerní!
Co vás naposledy překvapilo v posteli?
Co vás v životě v sexu překvapilo nejvíce?
Zažíváte spíše příjemná, nebo ošklivá překvapení?
Snažíte se navzájem překvapovat?
Nebo máte rádi svůj stereotyp a od něj se nehnete?
Šokoval vás někdy někdo nabídkou „jiného“ sexu?

Napište mi na adresu redakce@zena-in.cz! Nejlepší odměním!

Reklama