Mezi námi medvědy (We Bare Bears)

Seriál sleduje tři medvědí sourozence, kteří jsou zároveň nejlepšími kamarády. Grizz, Panda a Leďák se na sebe vždy spoléhají a u toho se snaží zapadnout a udělat z běžných situací momenty k popukání. Navazující série odhalí nové zábavné příběhy s nejoblíbenějšími postavami celého seriálu. Jeho fanoušky však čeká i jedno velké překvapení – medvědi totiž budou mít i vlastní film!

Film Mezi námi medvědy divákům ukáže, jak si ti nejlepší tři bráchové navzájem pomáhají – kdykoliv a kdekoliv. Když jejich láska k pojízdným stánkům s občerstvením a internetové slávě přeroste v nečekaný chaos, musejí tři bráchové podniknout divoké, nesmírně legrační, ale hlavně „nebezpečné“ dobrodružství, aby společně unikli nepříteli, který chce brášky od sebe oddělit. Premiéra filmu je naplánovaná na rok 2020.

SOUTĚŽ

Nyní máte možnost vyhrát set s hrnečky na kávu, batůžkem pro děti, kšiltovkou a obalem na tablet s motivem Mezi námi medvědy od Cartoon Network!Stačí, když nám do komentáře napíšete, jaký seriál z tvorby Cartoon Network znáte nebo je dokonce váš oblíbený či by oblíbeným mohl být!

Soutěžit můžete do pondělního poledne. Následně vybereme pět čtenářek, kterým zašleme balíček. 

UložitUložit

Reklama