shutterstock-91499285.jpgZdroj: Shutterstock

Favoritka

Chuť je samozřejmě individuální záležitost, ale po debatách s milovníky mražených pizz vyhrála na plné čáře pizza Ristorante. Za nás je nejlepší mozzarella a piccante, ale v oblibě je třeba i kuřecí pollo. Chuťově je samozřejmě klasické pizze vzdálená, ale zase ne tolik, jako její lacinější kolegyně. Vždy netrpělivě čekáme na slevy v Albertu, kde stojí okolo čtyřiceti korun a pak už jen plníme mrazák. I když to může být lákavé, doporučujeme nikdy nezkoušet její sladkou variantu s čokoládou, protože je to chuťově přesně takový „bizár“, jako vzhledově.

ShotType1-540x540.jpg

Nejlepší z nejlevnějších

Z těch úplně nejlevnějších nechutná dobře žádná. Za třicet korun seženete akorát slanou buchtu. Za 54 Kč můžete v Lidlu koupit pizzu od značky Italiamo. V modré krabičce se ukrývá pizza chuťově podobná Ristorante, má ale větší okraje. Ani na jedné však samozřejmě není mozzarella, ale náhražka z tuku!

322374.jpg

Chuťově nejautentičtější

Žádná z mražených pizz bohužel nechutná jako normální pizza. Pořád je tady ale možnost koupit chlazenou, která je s trochou představivosti k nerozeznání od klasické italské. Neznamená to však, že všechny chlazené jsou dobré. Nám nejvíce chutná Papa Luigi.

wise-base-pizza-z-kurczakiem-400g.jpg

A jakou mraženou pizzu kupujete vy?

Reklama