Vaříte rádi a často hledáte inspiraci v knihách o vaření? Hodí se vám v kuchyni kuchařka? Pak vám přinášíme několik tipů od vydavatelství Knižní klub! Dobrou chuť!

Vyjde nyní v březnu:

Iveta Fabešová: Iveta a české sladkosti

knihyVůně vanilky, těsto upečené dozlatova, neodolatelné kombinace ingrediencí - to jsou Ivetiny domácí koláče, buchty, lehké nadýchané dorty, nejrůznější cukroví, dezerty, pečivo a osvěžující zmrzliny. Příprava je jednoduchá a zvládne ji každý, kdo si chce dopřát něco sladkého. Pod vedením nadšené cukrářky s chutí a nadšením upečete adventní věnec, broskvovo-třešňovou buchtu, české koláče, domácí perník, čokoládový dort, hruškové briošky, indiánky či jablkové vdolky...

Vydala Euromedia Group k.s., IKAR
Více na www.bux.cz
Koupíte v knihkupectví a na www.bux.cz

Co už v knihkupectví je:

STEAKY
Gayler Paul

knihyOd T-bone steaku přes chateaubriand pečený v solné krustě až k filetu mignon se šalotkou. Máte chuť na něco prostého, rychlého a snadného? Všechny tyto atributy splňuje steak! Není to vůbec obtížné: naučíte se vybrat správně maso, odhadnout stupeň propečení, dobře grilovat, smažit či připravit klasické pečeně. Více než 75 jídel z různých druhů hovězího - pokrmy na každou sezonu, od rodinných barbecue až po jednotlivé chody pro gurmety s výběrem lahodných omáček, marinád i studených ochucených másel.

Vydala Euromedia Group k.s., Ikar
Více ZDE.
Koupíte v knihkupectví a na www.bux.cz.

1000 RAD A TRIKŮ V KUCHYNI
Richard Gabriel

knihyDokážete si pokaždé poradit, když se vám při vaření, pečení nebo úklidu v kuchyni něco nepovede? Jídlo rozvaříte, přesolíte, připálíte, a víte, jak to napravit? Umíte správně potraviny skladovat? Máte v příborníku blyštivě lesklé sklo? Víte, k čemu se hodí citron v domácnosti? Přehledný rádce do každé kuchyně vám pomůže, co s rozvařenými brambory, jak nepřipálit koláč, kde uchovat citronovou kůru, co se zakaleným octem, jak uchovat čistou digestoř či jak využít kávové sedliny jako pomocníka v kuchyni a dalšími „katastrofami“ v domácnosti.

Vydala Euromedia Group k.s., Ikar
Více ZDE.
Koupíte v knihkupectví a na www.bux.cz.

ABY NÁM VŠEM CHUTNALO
Petr Fořt

knihyJe správný způsob stravování pojistkou dobrého zdraví? Odborník na výživu nám poutavou a mnohdy vtipnou formou vysvětlí, jak souvisí výživa a mnohé civilizační nemoci. Dozvíme se, co je očistná a protiplísňová dieta a kdy obezita zvyšuje riziko zdravotních problémů nebo předčasného úmrtí. Poznáme, zda komerční redukční diety nebo hladovka jsou smysluplnou záležitostí. Zajímavou kapitolou jsou výživová specifika pro ženy a muže. Rozhodně nás potěší, že můžeme stárnout zdraví, aktivní a potřební pro společnost, budeme-li dodržovat stravovací režim.

Vydala Euromedia Group k.s., Ikar
Více ZDE.
Koupíte v knihkupectví a na www.bux.cz.

VAŘÍME S BYLINKAMI
Jekka McVicarová

knihyVelká kniha o bylinkách byla hit. V nové publikaci nabízí Jekka McVicarová 250 originálních receptů, v nichž používá na 50 nejlepších čerstvých bylinek. Jakmile zařadíte bylinky do každodenního vaření, jídlo bude chutnější. Autorka navíc dává velmi praktické a nesmírně užitečné rady, jak jíst dobře a nápaditě s andělikou, bazalkou, vavřínem, brutnákem, kmínem, šantou, celerem, kerblíkem, pažitkou, koriandrem, koprem, fenyklem, česnekem, křenem, meduňkou, citronelou, libečkem...

Vydala Euromedia Group k.s., Ikar
Více ZDE.
Koupíte v knihkupectví a na www.bux.cz.

FRANCOUZKY NETLOUSTNOU: KUCHAŘKA
Mireille Guilianová

knihyAutorka bestselleru Francouzky netloustnou sestavila na přání čtenářek zajímavou a inspirující kuchařskou knihu. Rozdělila recepty do oddílů snídaně, oběd, večeře a tedy jinými slovy - ať nabízí polévky nebo saláty, rybu či maso, těstoviny nebo zeleninu, je zcela na vás, jaký si sestavíte jídelníček. Autorka věří v jednoduché recepty zachovávající ryzí chutě. Má ráda rozmanitost a zvlášť miluje pokrmy přinášející smyslový požitek.

Vydala Euromedia Group k.s., Ikar
Více ZDE.
Koupíte v knihkupectví a na www.bux.cz.

Reklama