Zahrajte si s Perličkou o domácí pekárnu a sadu keramických talířů. Soutěž probíhá ve třech kolech od 15. 7. do 20. 11. 2005 v České i Slovenské republice:   3. kolo: 17. 10.–20. 11. 2005 bude pomalu končit!

 

A jak na to? K účasti v soutěži a získaní jedné z výher stačí koupit 2 jakékoliv výrobky Perla (Perla plus vitaminy 250 g, 400 g a 500 g, Perla tip 400 g a 500 g, Perla Zlaté ráno 250 g) a vystřihnout modro-bílé logo Perla z víčka nebo z fólie v případě výrobku Perla Zlaté ráno.

 

Jestli soutěžíte v Čechách, pošlete vystřižená loga společně se svým jménem, úplnou adresou a odpovědí na soutěžní otázku: „Kolik lidí se zúčastní této soutěže v právě probíhajícím kole?” na adresu: „Perla soutěž“, P. O. Box 88, 140 21 Praha 4. Prvních 2 700 soutěžících v každém kole získá sadu 2 ks keramických talířů. Na konci každého kola ze všech doručených zásilek vybereme 20 účastníků, jejichž odpověď se nejvíce blížila správné odpovědi na soutěžní otázku. Ti získají domácí pekárnu. Celkem rozdáváme 60 domácích pekáren a 8 100 sad talířů s motivem Perličky.

 

Každá doručená obálka bude zařazena do toho soutěžního kola, v jehož průběhu bude pořadateli

doručena. Více na www.perlicka.cz.

 

Co všechno taková pekárna od Perličky dokáže?

• úplně sama zvládne míšení, hnětení, kynutí i pečení

• je programovatelná, má 12 stupňů výkonu

• pracuje s časovým zpožděním 13 hodin, takže je ideální nechat ji péct přes noc a ráno vás probudí vůně čerstvého chleba

• upeče chleba nebo bábovku, ale zvládne například i vaření marmelád

• kromě toho je výborným pomocníkem pro všechny s předepsanou bezlepkovou dietou

• pečicí nádoba této pekárny má speciální non-stick povrch, který zabraňuje připečení.

 

A na závěr ještě jedna důležitá zpráva: výrobky Perla mají nový obal, na pultech je určitě nepřehlédnete.