Trendem poslední doby je dbát o své zdraví. S tím souvisí také změna stravovacích návyků nebo změna životního stylu. Kromě běžných oblastí našeho života to platí i pro cukrovinky, od kterých nyní můžeme očekávat kromě okamžitého zahnání chutě na něco sladkého i výhodu v podobě přínosu pro zdraví. Všichni si jistě uvědomujeme, že zdraví svých zubů můžeme ovlivnit nejenom pravidelnou ústní hygienou, ale i vhodným výběrem skladby stravy. Na trhu existuje nepřeberné množství různých typů bonbonů, ať už proti kašli, s obsahem vitaminů, pro svěží dech, nebo nově i speciální bonbony, které neškodí našim zubům.

Nejlepší je dát si speciální bonbon bezprostředně po jídle. Neutralizuje se tím právě vznikající kyselé prostředí, které by jinak poškozovalo zubní sklovinu. V pH neutrálním prostředí se do skloviny lépe vracejí důležité minerály, a ta je odolnější proti zubnímu kazu. Osvědčily se například Orbit Drops bez cukru. Užijete si jejich výbornou chuť bez pocitu černého svědomí z mlsání a bez starosti, že byste si kazili zuby.

Portfolio výrobků Orbit také obsahuje:

Orbit Drops bonbony bez cukru, které neškodí vašim zubům; v příchutích Wild Fruit, Wild Mint, Nature Mint, Lemon Mint, Orange Mint.
doporučená cena: 19,50 Kč

Orbit Basic snižuje riziko vzniku zubního kazu; je k dostání v příchutích Peppermint, Spearmint, Strawberry, Apple, Sweet Mint, Cherry Mint.
doporučená cena: 10 Kč

Orbit pro děti s Kalciem posiluje dětskou zubní sklovinu v příchutích Classic a Lemonade.
doporučená cena: 9 Kč

Orbit White s obsahem bikarbonátu pomáhá udržovat vaše zuby bílé.
doporučená cena: 12 Kč

Orbit Professional s obsahem speciálních mikrogranulí čistí vaše zuby tak, že to poznáte.
doporučená cena: 15 Kč

Orbit Herbal s výtažky z bylin pro zdravé dásně.
doporučená cena: 12 Kč

Orbit pomáhá chránit před zubním kazem po každém jídle, vždy a všude.

Reklama