Je pro vás důležitá správná péče o prádlo a zároveň chcete, aby krásně vonělo? Zapojte se s námi do testování novinek Silan Soft & Oils!

Hledáme deset čtenářek, kterým zašleme balíčky se třemi novinkami Soft & Oils. Ihned mohou vyzkoušet nové úžasné vůně, měkké a hebké oblečení...

A o své zkušenosti se s námi podělit.

Chcete se do testování zapojit? Pak nám prosím vyplňte krátký dotazník o tom, jak perete a používáte aviváž.

ANKETA: Jak perete?

Pro účast v testování musíte být na našich stránkách zaregistrovaná a přihlášená. Registraci najdete zde zena-in.cz/registrace.php

Jaké produkty vám chceme představit a co můžete otestovat?

Značka Silan se inspirovala nejnovějšími trendy z oblasti kosmetiky a přichází s novou řadou aviváží Silan Soft & Oils s obsahem vybraných vonných olejů. Nová inovativní receptura se rychle vstřebává, dokonale uhlazuje textilní vlákna a jemně tak pečuje o prádlo při každém praní. Plné a neotřelé vůně dodávají oděvům dlouhotrvající svěžest.

Inovativní složení nové řady Silan Soft & Oils s luxusními vonnými oleji chrání každé vlákno vašeho prádla a přináší úžasnou jemnost a dlouhotrvající svěžest s každým vypráním. Tyto vysoce kvalitní ingredience byly použity exkluzivně pro novou řadu aviváží od firmy Henkel.

Tři podmanivé vůně Silan Soft & Oils zanechají prádlo tak svůdně voňavé, jako i dokonale jemné. Unikátní průhledný vzhled aviváže ve spojení s moderním designem lahví přitahují pozornost na první pohled.

Silan

Silan Soft & Oils je k dispozici ve třech voňavých variantách a ve dvou velikostech - v 750ml a 1,5l provedení za doporučenou maloobchodní cenu 69,90 Kč (750ml) a 139,9 Kč (1,5l).

  • Silan Soft & Oils Gold (zlatá)

Jeho parfém vás uchvátí jemně lechtivou, ale výraznou vůní nejvybranějších citrusových plodů, kterou doplňují kontrastní tóny jablka a hrušky. Plná vůně snoubící melodičnost ušlechtilých květin se oble pojí se smyslnými podtóny dřevin, vzácného pižma a hladivým dotekem uklidňující vanilky. Nechte sebe i své oblečení hýčkat díky novému Silanu Soft & Oils s pečujícími oleji.

  • Silan Soft & Oils Blue (modrá)

Vůně modré varianty překvapí vaše smysly nespoutanou svěžestí vzácných druhů ovoce mísící se s jemnými podtóny šťavnaté broskve, andělských bílých květů a elegantní růže. Neotřelost této vůně rozehrávají plná, smyslná až troufalá intermezza dřeva, pižma a tajemných tónů. 

  • Silan Soft & Oils Violet (fialová)

Svěží neposedná kombinace ovocných a citrusových tónů, které protkává něžná pudrová vůně bílých květů, sametové fialky a jiskřivé sladké broskve. Podmanivá vůně zaoblená smyslnými tóny dřevin, těžkými kořenitými tóny živlů a pudrovými podtóny pižma.

Nechte sebe i své oblečení hýčkat díky novému Silanu Soft & Oils s pečujícími oleji.  Těšíme se na výsledky vašeho testování! Do testování se zapojí i redakce, v příštím článku vám přineseme naše postřehy!

Pokud se chcete do testování zapojit, nezapomeňte, že musíte vyplnit dotazník, který najdete na této stránce:

ANKETA: Jak perete?

Abyste jej mohla vyplnit, musíte být na našich stránkách zaregistrovaná a přihlášená. Registraci najdete zde zena-in.cz/registrace.php

Reklama