Zlatá se stále drží v popředí zájmu. Aby ne, zlatá je pozitivní. Jen si vybavte:
Zlaté srdce, zlaté ručičky, když vám někdo řekne, že jste zlatá holka. Zlaté je slunce, zlatá jsou noční světla v oknech, zlatá je hřejivá a luxusní.

 

Ale taky si můžete říct „zlatý voči“... Protože - zlatá horečka, zlaté masivní řetězy na býčích šíjích zbohatlíků, zlatem obalené prsty nevkusných paniček, zlaté zuby ruských turistů, zlaté pozlátko, zlaté prasátko a kočičí zlato... to je nic moc.

 

Ale ať je to jak chce, zlato je stále na výsluní. Myslím zlatou na oblečení i doplňcích. Zapomeňte chvíli na předsudek, že vám zlatá nesluší, a ohřejte se v jejím lesku.

 

Staňte se na okamžik hollywoodskou hvězdou. Nemusíte  si hned pořizovat celé šaty, ale zlatavý top na ramínka, zlaté páskové střevíčky, pásek nebo jen zajímavá bižuterie vám dodá punc ušlechtilé elegance.

Takže pokud už přemýšlíte, čím se blýsknout, poohlédněte se po něčem zlatém

 

.


Ale kdybych si měla vybrat mezi zlatou a stříbrnou, volila bych stříbro. Proč asi? Protože mi více sluší. Jde mi k pleti.
Pamatujete na barevně typologickou horečku? Podle toho, jestli k vám lépe šla zlatá nebo stříbrná, jste se snadno přiřadily k chladnému nebo teplému typu. To znamená, komu slušela zlatá, byl jarní nebo podzimní typ, stříbro náleželo typově zimě a létu.
Něco pravdy na tom bude, ale já bych to tak neprožívala. Zvláště když se podívám na ty úžasné toalety filmových hvězd. To bych asi hodila typologii za hlavu a nějaký model bych si určitě vybrala. Proč by si letňuška jednou za čas nemohla zlatou dovolit? Klidně. Prostě barva kovu, která neodpovídá vašemu typu, nesmí (nebo by neměla být) blízko obličeje, ale jinak si ji můžete dopřávat dle libosti.


¨


Jak jste na tom se zlatou nebo stříbrnou vy, milé ženy-in?
Vybíráte si podle barevné typologie?
Co děláte s „nevhodnými“ dárky?
Nosíte je, aby se neřeklo, nebo je máte schované?
Vybrala byste si nějaký model, byť by neodpovídal vašemu typu?
Která z hvězd se vám líbí nejvíc?

Reklama