Také s přicházejícím sluníčkem nemůžete vydržet doma, a začínáte být netrpěliví? Těšíte se, že konečně oprášíte jízdní kolo, a uděláte si alespoň na půldenní či celodenní výlet do okolí? Nezapomínejte hlavně na Silvinisprávné oblečení, které vám zajistí komfortní zážitek z jízdy. Na slivini.com si vyberete!

Volné cyklo kalhoty se samostatnou cyklovložkou. Kraťasy jsou vyrobeny z prodyšného a funkčního elastického materiálu. Mají na sobě reflexní prvky, dvě boční kapsy, rozepínání na zip, samostatné vnitřní kalhoty s cyklovložkou coolmax. Cena 1490Kč.

SilviniBarevná dostupnost: černá, zelená, červená

Lehká větrovka s odepínacími rukávy, která poslouží na rychlé dojetí při začínajícím dešti. Bunda je vyrobena z větruvzdorného lehkého, hustě tkaného materiálu. Má na sobě reflexní prvky, stahování dolního kraje, stahování v pase, stahování límce, dlouhý hlavní zip, dvě boční kapsy na zip,  kapsu na prsou, možnost složení kapuce do límce, sáček s poutky na sbalení bundy pro možné připevnění na rám kola. Cena 1590 Kč.

Barevná dostupnost: červená, černá, zelená

SilviniVolný MTB dres se zadní zipovou kapsou z prodyšného funkčního materiálu.  Má na sobě reflexní prvky, krátký přední zip. Cena 1050 Kč.

Barevná dostupnost: bílo-černá, bílo-zelená, bílo-červená

SilviniPonožky se zvýšeným anatomickým lemem, pata a špice zesílená proti oděru, elastický pásek zabraňující posouvání. Cena 160Kč

Barevná dostupnost: černá, bílá

Reklama