Ve středu jsem se od vás dozvěděla, že s jarem roste vaše chuť nosit barvy. To je potěšující zpráva. Přináším vám inspiraci, jak se obléknout do barev, a přitom schovat nějaký ten faldík, který ze zimu přibyl. Podívejte se na kolekci oblečení, které bude slušet jak štíhlým, tak i těm baculatějším..

Pokud nehledáte výstřelky a zbytečnou extravaganci, ale vaším snem je móda nositelná, elegantní, a přitom ne nudná, možná se vám zalíbí následující kolekce.

Nenechte se mýlit fotografiemi modelek. Jak jsem měla možnost vidět, oblečení se nehodí jen na vyloženě štíhlé a vysoké ženy, ale s přehledem si vybere i žena sošná, která nemá proporce manekýny. Tím nepřímo odpovídám na vaše stesky, že hezké oblečení se dá sehnat jen v malých velikostech.

I barevnost modelů uspokojí široké spektrum nositelek. Od těch, které dávají přednost neutrálním odstínům a barvičkou chtějí jen osvěžit celek, až po ty, které se výrazné barevnosti nebojí.

Letos to bude určitě královská modř, žlutá, oranžová, a teplá červená. Vzory jsou v této kolkeci spíš výjimkou, důraz je kladem na rafinovaný střih, řasení, asymetrii a šikmo položené volány.

Všechny tyto prvky mají zeštíhlující charakter.

A víte co, podívejte se na fotogalerii.

Foto: LIST

Čtěte také:

Reklama