Můžete vyzkoušet zubní pastu Zendium BIOGUM, která pomáhá v boji proti příčinám problémů s dásněmi.

Onemocnění dásní je jeden z nejčastějších problémů ústní dutiny
Onemocnění dásní je častým problémem ústní dutiny, který se projevuje otokem, zarudnutím a krvácením dásní. Zánět dásní je možno při včasném podchycení zvrátit a ve značné míře se mu dá předcházet správnou ústní hygienou.*

Onemocnění dásní a ústní mikroflóra
Ústa jsou domovem více jak 1 miliardy bakterií. Některé z nich mohou být škodlivé a způsobovat onemocnění dásní a infekce, ale většina z nich plní významnou roli při ochraně ústní dutiny. Tyto bakterie, známé jako mikroflóra, jsou udržovány pomocí enzymů a proteinů, které se přirozeně vyskytují ve slinách, v rovnováze – jedná se o přirozený obranný systém. Někdy však může být tato ochrana oslabená. U lidí s prvními příznaky onemocnění dásní může být mikroflóra dutiny ústní narušena.
Zendium podporuje přirozenou obranyschopnost ústní dutiny
5a7984b3d4c72obrazek.png

Zubní pasta Zendium BIOGUM je vyvinutá tak, aby pomáhala bojovat proti příčinám problémů s dásněmi. Podporuje přirozenou obranyschopnost ústní dutiny a pomáhá bojovat s příčinami zánětu a krvácení dásní.
 
Jak Zendium funguje?
Zendium, podobně jako sliny, obsahuje kombinaci enzymů a proteinů, včetně laktoferinu, který byl speciálně vybraný, aby pomáhal regulovat bakterie a plak.
 
Jak Zendium pomáhá?
Je klinicky dokázáno, že vám Zendium poskytuje více síly** v boji proti příčinám problémů s dásněmi. Její jemné složení s jemnými pěnivými látkami, je vhodné i pro citlivá ústa.
 
Zeptejte se svého zubního lékaře nebo dentální hygieničky, jak vám může Zendium BIOGUM pomoci ke zdravým dásním. Nebo navštivte zendium.cz

* FDI Oral Health Atlas, Second Edition (2015)
** Nárůst ochranných faktorů slin.
5a7984ed37c85obrazek.png

Reklama