Zdravím všechny čtenáře a čtenářky!
 
Toto téma je mi velice blízké, hlavně po včerejšku. Ale abych vše začala popořádku.
 
Minulý týden jsem si koupila nové pantofle. Moc hezké, konečně takové, po jakých jsem dlouho toužila, a navíc i za pěkný peníz - z výprodeje. Včera jsem si je vzala prvně do práce, kolegyně samozřejmě obdivovaly. Vždycky se v kanceláři přezouvám, ale jelikož mé pantofle jsou (respektive byly) krásné, nechala jsem si je nazuté celý den. Měla jsem v práci docela fofr, takže i na záchod jsem vždy běžela na poslední chvíli. Jak tak pospíchám s plným močovým měchýřem, zakopnu a natáhnu se na schodech. Dobrý, nic se nestalo, zvedla jsem se, nikdo mě neviděl.
 
Asi za hodinu jsem musela znovu (dodržuji totiž pitný režim), opatrně jsem zvedala nohy, abych zase nezakopla. Jenže jsem zase pro změnu zvedala nohy až moc, natáhla jsem se znovu. To už mě viděl kolega, který se mohl uválet smíchy. Do třetice všeho dobrého, jak se říká. Musela jsem odpoledne služebně na jeden úřad. Jak tak spěchám po schodech, dávajíc si velký pozor, nevím jak, zase padám. Jenže následky tentokrát byly horší. Ne, žádná zlomenina. Můj opět plný močák ten náraz nevydržel a vypustil nechtěně značnou část svého obsahu. Naštěstí nebyl úřední den a já měla na sobě celkem volnou sukni.
 
Opatrně jsem poprosila úřednici, která si pravděpodobně ničeho nevšimla, o klíče od WC, svlíkla kalhotky, umyla a jakoby nic jsem šla vyřizovat onu záležitost, se kterou jsem tam přišla. Cestu domů autobusem 30 km jsem absolvovala tedy „bez", protože koupit nové kalhotky bych již nestihla. Večer přišla tchyně na návštěvu a jak uviděla v předsíni mé pantofle (mimochodem připravené na vyhození) začala je náramně obdivovat. Přece jsem nemohla nechat tchyni odejít s prázdnou! Pantofle jsem jí darovala i s krabicí. Ještě večer mi po telefonu děkovala :o).
 
No a dnes pro změnu čekám, jestli nebude volat odněkud z chirurgie celá polámaná.
 
Ella

To je tak hezké vidět, když snacha má tak ráda svoji tchyni! :))
 
Jak jste na tom vy, ženy-in? Jak chodíte na úřady? Jak se cítíte, když na sobě nemáte prádlo? Napište mi i vy na mail redakce@zena-in.cz a vyhrajte zajímavou cenu!
Reklama