Zánět močových cest je velmi nepříjemné onemocnění, které se projevuje bolestí v bedrech či podbřišku a typickým pálením při močení. Zažila jste již infekci močových cest, či vás trápí opakovaně? Pak se zapojte do testování přípravků řady Urinal. 100 z vás, které vyplní krátkou anketu, získá přípravek Urinal – dle vlastního výběru.

Po otestování Vás opět poprosíme o vyplnění krátkého dotazníku. Výsledky testování si budete moci přečíst na stránkách magazínu. Dotazník najdete na této stránce:  zena-in.cz/rubrika/Ankety/?anketaId=202

Který s přípravků řady Urinal chcete testovat? Který je pro váš problém nejvíce vhodný? Pečlivě si pročtěte popis jednotlivých produktů.

Můžete si vybrat z jednoho produktu:

Urinal

  • Urinal® - Dlouhodobá péče v případě opakujících se potíží. Pokud patříte k lidem, kterým se „známé“ potíže často vracejí, jsou vleklé a trvalé, právě Vám je určen přípravek Urinal® .Doplněk stravy.
  • Urinal® Akut - První pomoc při akutních potížích vyžadující rychlé a účinné řešení. Přináší okamžitou úlevu prostřednictvím velmi silné a účinné péče.Doplněk stravy.
  • Urinal® Sirup – Dlouhodobá péče v případě opakujících se potíží.Pro akutní péči dětí od 1 roku a pro pravidelnou péči u dospělých, kteří neradi polykají tablety. Doplněk stravy.
  • Urinal® Medical – Zdravotnický prostředek určený k léčbě a prevenci opakovaných výskytů cystitidy a jiných infekcí dolních močových cest bakteriálního i kvasinkového původu.

Nezapomeňte, že potřebujeme s těmi, kdo bude testovat Urinal, více pracovat, takže musíte ještě souhlasit s tím, že po vyzkoušení vámi zvoleného produktu nám vyplníte dotazník, ve kterém popíšete své zhodnocení.

Anketu, kde se můžete do testování přihlásit, najdete na této stránce zena-in.cz/rubrika/Ankety/?anketaId=202. Nezapomeňte, že musíte být na www.zena-in.cz zaregistrovaná a přihlášená.

Reklama