Kdo jsou Andělé a jak se projevují

Už jste někdy měla pocit, že stojí někdo při Vás a vy ho nevidíte? Zahlédla  jste někdy barevné záblesky nebo měla silné tušení, které se vyplnilo? To všechno je práce Andělů. K nám lidem nejčastěji promlouvají tímto jazykem. Jazykem, který je složen ze symbolů a pocitů. Někteří šťastlivci je můžou i slyšet, nebo dokonce i vidět.

O Andělích existuje velké množství dobové i současné literatury. Jsou spojováni s Bohem, nebem, a dokonce i peklem, kde vládnou temní Andělé, kam patří i spadlý Anděl Satan. Andělé jednoduše existují! Jsou poslové světla a snaží se nám pomáhat. Je však na nás, do jaké míry využijeme jejich pozitivní vliv a energii.

Ne každý věří v Anděly. A víra je právě síla, která nás s Anděly spojuje.

Jak komunikovat s Anděly

Tak jako v lidském světě, i Andělé mají svoji hierarchii. Každý z Andělů zodpovídá za určitou oblast našeho života. Tak například Archanděl Rafael má léčitelské schopnosti. Z tohoto důvodu patří k nejstarším symbolům lékárníků. Archanděl Gabriel  je zvěstovatel. Právě on oznámil Panně Marii, že porodí Božího syna.

Za nejznámějšího anděla je považován Archanděl Michael. Má taky přezdívku Ohnivý princ a je největším zastáncem lidí. Posiluje odvahu, sebejistotu a podpoří každý čestný boj. Abyste neměla těžkou hlavu z různých jmen a poselství, nejlepší je komunikovat se svým vlastním Andělem. Tato komunikace je velice jednoduchá. Stačí, když si svého Anděla jednoduše zavoláte. Můžete ho přivolat nahlas nebo sílou mysli. Andělé reagují na všechny naše projevy.

Každá z nás má svého Anděla

Jak jsem se už zmínila, každá z nás má svého Anděla. Je to Anděl, který nad vámi bdí, dává na Vás pozor a chce pro vás to nejlepší. Váš Anděl vás neposuzuje. Jste pro něho dokonalá bytost, která si zaslouží to nejlepší.

Když toužíte po setkání se svým Andělem, zkuste se uvolnit, zavřít oči a představit si, jak vchází do velké bílé místnosti. Když se na obraz dobře soustředíte, měli byste vidět jeho obraz. Možná Vám prozradí i své jméno. Další možností je jeho zjevení ve snu.

Pro komunikaci s dalšími Anděly doporučujeme několik jednoduchých typů. Ty vás přivedou k Andělům, ke kterým budete mít v životě nejsnazší přístup:

·        Astrologický přístup

První metoda je pomocí vašeho astrologického znamení. Archanděl, který vládne vašemu znamení, je ten, se kterým nejvíc souzníte. Astrologické znamení je jakási energetická signatura, která Vás ovlivňuje. Například pokud jste se narodila ve znamení Lva, budete víc v souladu s Archandělem Michaelem než s ostatními třemi archanděly. To neznamená, že se nemůžete spojit i s ostatními, ale snazší bude navázat spojení s archandělem, který vládne datu Vašeho narození.

·        Elementární přístup

Podstatou této metody je vaše jméno. Každá samohláska je spojena s konkrétním elementem, ke kterým patří: oheň, vzduch, voda, země a éter (zdroj předcházejících čtyř elementů). Podle následujících údajů si můžete určit elementy ve vašem jméně a Archanděly, kteří těmto elementům vládnou. Například, když se jmenujete NINA,  tak první samohláska ve jméně je "I". K této samohlásce je přiřazován Archanděl ohně Michael.

První samohláska          ELEMENT       Archanděl vládnoucí této samohlásce

E                                       vzduch                              Rafael
I                                         oheň                                 Michael
O                                       voda                                 Gabriel
U                                       země                                Uriel
A                                       éter                                   všichni 4 archandělé
Y                                       oheň a voda                     Michael a Gabriel

 

Co dělat, když zrovna nemáte svůj den

Odpověď je jednoduchá. Zavolejte si na pomoc svého Anděla! Zavolejte ho a požádejte o řešení problému, který vás trápí. Andělskou odpověď na vaše otázky můžete dostat v různých podobách. Proto je důležité, abyste byla vnímavá a sledovala všechny symboly, které se vám připletou do cesty. Nejlepší radou je řídit se intuicí. Ta je napojená přímo na Anděly a určitě vás nikdy nezklame!

Reklama