To je trošku soukromá otázka, že? Prádlo je ale takové pěkné téma - a hlavně ho nosíme všechny každý den, takže by byla škoda si o něm nepopovídat. Dnešní téma tedy zní: Máte prádlo ke speciálním příležitostem?

under

O prádle se většinou na veřejnosti moc nemluví. Možná je to i proto, že ho máme přímo na těle, a tak si ho necháváme do soukromí jen pro toho svého partnera.

Dnes o něm ale budeme mluvit nahlas. A já jsem zvědavá, jestli mi něco napíšete. Abyste neřekly, že po vás něco chci a sama si to nechám pro sebe, prozradím vám také něco o sobě. Ale už předem říkám, že to nebude nic zajímavého ani zvláštního. Jsem v podstatě nezajímavá ženská.

Prádlo se mi líbí a ráda bych měla víc barevných kousků, občas prohlížím katalogy a výlohy obchodů a obdivuju různé modely. Když si pak ale jdu koupit podprsenku, většinou přinesu černou nebo bílou, rozhodně nic moc barevného, natož extravagantního. A je to hlavně z praktických důvodů, neutrální barvy se dají použít ke všemu, zatímco fialovou nebo zelenou podprsenku si můžu vzít jen k něčemu.

Při nákupu kalhotek bývám odvážnější, vlastním i barevnější kousky, ale opět jsou to spíš decentní a nenápadné modely. Na extravaganci, krajky a přehnané zdobení si prostě nepotrpím.

Z toho jasně vyplývá, že žádné prádlo ke speciálním příležitostem nemám. Použila jsem ho jen dvakrát v životě - jednou na svatební noc (bylo bílé a krajkové a už je to dávno) a podruhé pro malou roli v divadle (krémový korzet).

A jak jste na tom vy? Máte nějaké prádlo ke speciálním příležitostem?

Téma dnešního dne: Máte prádlo ke speciálním příležitostem?

  • Jaké nosíte prádlo?
  • Jaké se vám líbí barvy?
  • Máte ráda jednoduché, nebo zdobené prádlo?
  • Nosíte korzety?
  • Máte něco na speciální příležitosti?(lékař, masáž, večery s partnerem...:))

Napište mi, těším se na vaše příspěvky. Jedna z vás získá tentokrát kosmetiku od AVONU (Třpytivé tělové mléko s minerály Skin So Soft a Vyhlazující peeling se zázvorem a bílým čajem Foot Works). Na vaše příspěvky se těším na adrese redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, heslo je PRÁDLO. Předem děkuju!

avo

Reklama