Jste-li majitelkou „jablečné“ postavy, s největší pravděpodobností je vaší problematickou částí těla právě střed a oblast bříška. Na druhou stranu, vaší doménou bývají štíhlé nohy. A to je vaše výhra, tak se je nebojte ukázat a předvést v tom správném typu kalhot.
Cílem oblékání tohoto typu postavy je zakamuflování bříška a zdůraznění nohou.

Nohy jako sázka na jistotu

Devízou jablečné postavy jsou, jak už bylo napsáno výše, právě nohy. A tak je ideální na ně odvádět veškerou pozornost. Zapomeňte na široké boyfriend džíny a raději si užívejte skinny a slimky do sytosti.
Alfou a omegou je však to správné vyvážení celého outfitu. Co to znamená? Princip je jednoduchý – stačí, když upnutou spodní část oděvu doplníte o volný, plandavý a vzdušný vršek, čím zcela odvedete pozornost od většího bříška a boků. Úzké kalhoty kombinujte proto s volnými košilemi a blůzami, trička volte oversized, nebojte se ani velkých huňatých svetrů nebo mikin. A nosíte-li rády podpatky, opticky si přidáte pár centimetrů do výšky, a navíc vizuálně zeštíhlíte postavu.
Co se týče výběru barev, rozhodně se neomezujte na základní škálu odstínů černé a modré, klidně se odvažte a oblékněte džíny s potiskem, metalické barvy nebo třeba kůži či koženku. Nohy jsou tím, co dělá vaši postavu sexy a přitažlivou, a tak se nebojte na ně vsadit vše, co máte!

Také si přečtěte:

Reklama