Dnes máte poslední příležitost poslat vzkaz svým blízkým, zítra se stane něco, nikdo neví co, a nikdo se už nedozví, co jste chtěla říci. Někdy mezi námi leží křivdy, jindy naprosté hlouposti. Někdy bychom měli vědět, že nás má někdo rád. Nebo že máme někoho rádi. Pojďme to sdělit. Zítra, možná už i za hodinu, bude pozdě!

Asi to známe všichni: Chtěli jsme něco říct, ale neřekli jsme to. Pak už se to nehodilo, odjeli jsme, nebyl čas, zkrátka slova zůstala nevyslovena. A nevyslovená slova pak zůstanou v nás a kvasí, mokvají a hnisají. Nevyslovená slova, slova, která měla padnout, mají obrovskou sílu a mohou nás trápit do konce života.

Proto je přímo nutné, abychom v sobě nic nenechávali příliš dlouho. POTOM už totiž může být pozdě. Vzpomeňte si jenom, kolik jsme už slyšeli příběhů o tom, co všechno jsme nestihli říct svým zesnulým, kolik rodičů se odebralo na onen svět, aniž by se smířili s vlastními dětmi, kolikrát nás osud rozdělil s někým, komu už jsme nikdy neřekli, co jsme doopravdy cítili, komu jsme ublížili?

Milé ženy-in, já vám dnes dám příležitost, abyste to všechno řekly. Nejen to, co jste kdy zanedbaly a zmeškaly, ale i to, a hlavně to, co byste měly říci dnes, ale odkládáte to, protože by to stálo nějaké úsilí. Udělejte to. Konec světa může přijít skutečně každým okamžikem, minimálně toho světa, který je vám nejbližší. Nechci přivolávat neštěstí, chci vám jen pomoci říci to, co by mělo být řečeno.

Věnujme tomu dnešní den na našem magazínu, postarejme se, aby se naši blízcí dozvěděli to, co mají vědět (a výjimečně můžete říci i to, co už nemůžete říci pravým adresátům, přečtou si to za ně alespoň ostatní čtenářky).

Říkáte vždy to, co by mělo být řečeno?
Stydíte se za svoje city?
Vědí kolem vás, jaký k nim máte vztah?
U koho víte, že mu dlužíte něco říci?
Je někdo, kdo už se nedozví, co máte na srdci?
Máte výčitky svědomí, že jste mlčely?
Napište mi dopisy adresované JIM!
Využijte příležitosti a vyznejte se!
Nejlepší příspěvek na konci dne odměním
Pište mi na
redakce@zena-in.cz

Reklama