5f8d75e62a299obrazek.png
Pračky Gorenje s unikátním parním generátorem SteamTech posunuly praní na novou úroveň. Kde bylo dříve třeba používat aviváž, tam dnes stačí ošetření párou. Gorenje chytrou technologii využívá v široké škále modelů, a páru tak může mít každý.

Výrobce domácích spotřebičů to dokazuje i v nové kampani, kterou netradičně odstartovala právě mluvící pračka. Ta bavila kolemjdoucí v OC Letňany a dala vzniknout řadě zajímavých momentů. Lidé tancovali, dělali jógu a velkým překvapením byl nejlepší český baseballista v Americe Martin Červenka, který ukázal, že nadhozený míč chytí kdekoliv, klidně uprostřed nákupního centra.

V Česku mají páru malí i velcí, hubení i svalnatí. Dokazuje to řada spontánních momentů stojící za vznikem unikátního videa doplněného o prvky CGI a motion designu z produkce kreativní agentury Innovate.

Pro všechny, kteří mají páru

Proč právě mluvící pračka vypouštějící páru? Ošetření párou zbavuje oblečení záhybů, zápachu a bakterií. Prádlo je díky tomu měkčí na dotyk. Čas ušetřený žehlením je možné využít různě, ale kdo jiný má doslova páru než sportující člověk.

Gorenje si pro všechny zájemce o novou pračku připravila překvapení. Zákazníci, kteří si do konce listopadu pořídí pračku s technologií SteamTech, získají hodnotnou odměnu. Jediné, co pro to musí udělat, je vyplnit formulář na stránce www.mamparu.cz. Mezi výhry patří poukazy v hodnotě 5 000 Kč a řada dalších slev na jakékoliv vybrané zboží od INTERSPORTu. Slevy a poukazy lze využít na e-shopu i na kamenných pobočkách.

A co vy, můžete o sobě také říct: „Mám páru!“?

Více informací na Gorenje.cz nebo Mamparu.cz
5f8d75b490372obrazek.png

Reklama