Máte ještě pořád před dovolenou a bojíte se, že při bohapustém vylehávání u vody a chytání bronzu duševně zakrníte? Nebo naopak už jste zpátky a připadáte si trochu mimo mísu? Doporučuji přibalit do cool plážové tašky po psu (a chlapovi ;)) nejlepšího přítele člověka – knihu.

V těchto horkých dnech by to svádělo k sáhnutí po nějaké „lehčí“ literatuře…ale červenou knihovnu přenecháme protentokrát babičce.

Dnešní tip je pro ty z vás, které zajímá záhada, která je pořád s námi, často nám komplikuje život a někdy nám připadá, že si žije zcela nezávisle…náš mozek.

Snowdon Parlette: Tipy, triky a techniky pro trénink mozku

Věděly jste, že mozek lze trénovat, aby pracoval více pro nás než proti nám? Autor nám v této knize ukazuje, jak máme mozek udržovat v dobrém stavu a také rozvíjet jeho schopnosti. Najdeme zde tipy a techniky, jak zlepšit své logické myšlení, umělecké vidění a rozvíjet různé typy paměti.

Máte dojem, že byste někdy potřebovaly mozek „vypnout“? Najdete tady nejen návod, jak mozek efektivně využívat, ale také jak jej uvolnit a relaxovat.

Všechno, co se teoreticky dozvíte, si hned můžete i vyzkoušet v zábavných cvičeních z každé oblasti duševní činnosti v různých obtížnostech.

Kniha rozhodně rozšíří vaše obzory, dozvíte se přístupným a srozumitelným způsobem mnoho nového nejen o mozku jako takovém, ale i samy o sobě.  

Zjistěte si, v jakém stavu je váš mozek

Přečtěte si ukázku

        
Reklama