vibrator

Že si robertka pořizují jen osamělé dámy? Ale kdeže. Dobrá pětina párů jej používá jako samozřejmé zpestření svého erotického života. V dalších 20 % je sice k ruce jen něžnému pohlaví, ale zdaleka to nejsou jen osamělé trosečnice. „Zahýbají“ s ním jak vdané, tak majitelky láskyplného přítele.

Prostě jsem musela

Možná na mě za tohle téma budete naštvané, ale mě fakt zajímá, co si o tom všem myslíte. Včera jsem totiž seděla s kamarádkou Janou na obědě a ona mě úplně vyvedla z rovnováhy. Ač je 15 let celkem šťastně vdaná a o svém muži po celou dobu mluví jako o sexuální mlátičce, před kterou nestačí zamykat dveře, ohromila mě novou informací. On jí pro zpestření pořídil vibrátor a ona se do něj bezhlavě zamilovala (do toho vibrátoru). Teď už nechce spát s manželem, ale jen se svým gumovým (nebo silikonovým) přítelem.  

Slast, jak má být

„Poprvé jsem se strašně styděla. Petr mi ho z legrace koupil k narozeninám, abych prý nekoukala jinde, když není doma, a chtěl ho hned večer vyzkoušet. Myslela jsem, že se propadnu hanbou. Jsem už za ty roky zvyklá na zaběhnutý sexuální rituál, vlastně už docela zkostnatělá, a nikdy mě nenapadlo uvažovat o nějaké erotické pomůcce. Když se mě ale vibrující konec dotkl v rozkroku, úplně jsem ztuhla rozkoší. Něco takového jsem s Petrem snad nikdy nezažila, i když je velice výkonný a jeho výbava svou velikostí fakt stojí za to. Na robertka ale nemá! Krásně mě u toho hladil po celém těle a já jsem zažila v několika minutách tak silný orgasmus, že to bylo jako zásah elektrickým proudem.“

Milosrdná lež nebo nepříjemná pravda?

„Pak už jsem sama Petra začala pobízet, aby ho bral k nám do postele pravidelně. A sex pro mě dostal úplně jiné rozměry. Slastné okamžiky, které jsem byla schopná dosáhnout tak každé páté milování, jsou teď zcela samozřejmé a k tomu v rekordně krátké době. A to klidně několikrát denně! Po čtrnácti dnech mi ale Petr řekl, že si připadá jako neschopný blbec, protože s ním nic takového neprožívám. Jednoduše začal na „gumáka“ žárlit. Abych ho povzbudila, začala jsem s ním orgasmus předstírat při každém milování, ale tím jsem se do toho tak zapletla, že nevím, kudy ven. Když mu řeknu pravdu, bude strašně zklamaný a naštvaný, když lhaní nechám, přijde na to, že jsem z něho toho blbce opravdu dělala. Nevidím jiné východisko než v té falši pokračovat. Říct mu ale, že mě robertek vzrušuje nesrovnatelně víc než on, nedokážu. Miluju ho a nechci ho zranit. Vždyť víš, jak jsou chlapi v téhle oblasti ješitní a přecitlivělí.“

Proč se říká robertek

Název „robertek“ je ryze český. Podle jedné legendy vznikl v souvislosti s celní prohlídkou a nálezcem předmětu, který se jmenoval Robert.  Jiná verze ho zase dává do spojitosti s „podnikáním“ manželky pracovníka zahraničního obchodu za socialismu. Manžel – vlastním jménem Robert – dovážel své ženě různé typy vibrátorů, a ta je nejdříve půjčovala svým přítelkyním a posléze si založila výnosný obchod. Ten však neušel pozornosti bdělého souseda, který tuto dámu udal na policii. Tehdy se historka rozšířila mezi lidi a o události vyšel v novinách fejeton, který název „robertek“ popularizoval. Žena byla souzená za nezákonné obohacování a náš lidový slovník získal nový výraz.

Co byste Janě poradili? Máte také nějaké zkušenosti s vibrátorem?

Reklama