Jak i do opravdu malého bytu vměstnat pohodlnou pohovku a zároveň dvojlůžko, které splňuje i ty nejnáročnější požadavky na zdravý a příjemný spánek? Řešení nabízejí rozkládací lůžka z JMP - Studia zdravého spaní®, které se nově nabízejí ve více variantách.

loznice.cz

loznice.cz

Rozkládací lůžko Ester tandem lze ve složeném stavu použít na sezení i ležení, v rozloženém stavu pak postel nabízí kvalitní lehací plochu dvojlůžka, kterou lze použít jak na příležitostné, tak i na trvalé spaní - záleží, jak kvalitní matrací lůžko vybavíte. Lůžko je vybaveno i úložným prostorem. Postel Ester tandem se vyrábí v několika barevných dezénech (LTD).

 

loznice.cz

loznice.cz

loznice.cz

Dalším řešením jsou postele Duo (na obrázku v provedení masivní smrk), kde jednolůžko (90 x 200 cm) lze také rozložit na plnohodnotné dvojlůžko (180 x 200 cm). Matrace u toho řešení rozkládání je „uklizena“ pod lůžkem.

loznice.cz

loznice.cz

loznice.cz

Lavice Vili má důmyslný rozkládací systém, který lavici „roztáhne“ z vnitřní délky 159 cm na délku 253 cm. Vnitřní šířka lavice je 80 cm. Lůžko je vybaveno i úložným prostorem. Ideální řešení pro návštěvy!

Všechna rozkládací lůžka si můžete v prodejnách JMP vybavit kvalitní značkovou matrací.

Kompletní nabídku najdete na www.loznice.cz.

 

 

 

 

 

Reklama