k

My ženy máme mnoho milých slabůstek. Mezi nejčastější bývá „hromadění“ bot a kabelek. Prostě nedokážeme odolat, když jdeme kolem výlohy s těmito nepostradatelnými doplňky. A sotva vstoupíme a nasajeme tu nenapodobitelnou vůni kůže, už nám není pomoci. Alespoň s něčím novým musíme odejít. Když už to musí být a nedokážete odolat, možná bude dobré vědět, do jaké kabelky se vyplatí investovat.

Milé dámy, nejsem marnivá, ale za tuhle „slabost“ se přimlouvám, neboť moc dobře vím, co s naším stylem dokáže kabelka udělat. Když je hezká, kvalitní a nadčasová, umí náš vzhled a styl celkově pozvednout. Ale i naopak, odřená, nekvalitní, či opotřebovaná kabelka zazdí i ten nejkrásnější kostýmek. Kvalitní kabelka a boty jsou základem a znakem dobrého vkusu, to přece víme už dávno.

 A tak si udělejte inventuru ve svých kabelkách, pořádně si je prohlédněte, a když najdete nějakou s vadami na jejich kráse, zamáčkněte slzu a pryč s ní. Mně se to říká že, ale věřte, že přesně s takovým dilematem se teď potýkám. Brzy se budu stěhovat do menšího bytu a přebírám věci. Kabelky nevyjímaje. Zdánlivě jsou všechny stále krásné, ale z blízka?…znáte to. Ošoupané růžky, vytahaná ucha a lehce zborcený tvar. Tuhle jsem si koupila na Gardě, zasním se, ale má už odřenou barvu, a tuhle mi přivezla kamarádka z Paříže, jenomže růžky už jsou „ošoupané“ a tuhle jsem neměla ani jednou. To je dost důvodů na to, aby šly světem a uvolnily místo novým.

Zatím se musím uskromnit, stěhování něco stojí, ale po očku pokukuji po nové kabelce. Zkuste to alespoň cvičně se mnou.

Našla jsem spoustu modelů ze světových přehlídek, a tak se můžeme kochat, inspirovat, nebo také trochu kritizovat. Co vy na to?

Foto: www.vogue.com

Čtěte také:

Reklama