Bude to zážitek na nějaké dětské atrakci, pěkná hračka nebo třeba jen skočíte na dobrou zmrzlinu?
Pokus stále tápete, nemáte jasno a vaše dítko vám neřekne co by si přálo, nechte se inspirovat několika tipy, které dětem jistě udělají radost.

Dárky pro malé

Novinky Play-Doh Oceán - Play-Doh VELRYBA, Play-Doh POTRHLÁ CHOBOTNICE nebo Play-Doh MOŘSKÝ SVĚT
Play-Doh VELRYBA
Ponořte se do hlubin kreativní zábavy s Velrybou! Naplňte velrybu barevnou modelovací hmotou Play-Doh, stlačte ocas směrem dolů a užijte si barevný vodotrysk pomocí přidaných šablon. Vášniví oceánografové si mohou vybudovat mořský svět díky přidaným doplňkům. Pro děti od tří let.
5b113bdcee0e4obrazek.png
 
Dárky pro větší

Play-Doh Zmrzlinářský set
Když není poblíž zmrzlinářský vůz, je nový zmrzlinářský set Play-Doh nejlepším způsobem jak dostat sladkosti do města! Vytvořte báječné zmrzlinové kornouty, úžasné nanuky a další sladkosti pomocí bohatého příslušenství. S 2 formami na sušenky a texturním válečkem vyrobíte zmrzlinové sendviče, s barevnými klacíky a formičkami lahodné nanuky. Unikátní tvořítko vám pomůže vytvořit ten nejlepší barevný posyp pro vaše zmrzlinové lahůdky! Sada obsahuje i stojany na kornouty a nanuky.

Novinkou je Play-Doh ROTAČNÍ MIXÉR
Díky novému rotačnímu mixéru Play-Doh se z vašeho dítěte stane ten nejlepší pekař v širokém okolí! Mixér pomůže malým šéfkuchařům vytvořit ty nejbarevnější sladkosti, bláznivé košíčky a lákavé sušenky. Hodí se pro děti, které jsou starší 3 let.
5b113cb9a0ff5obrazek.png

Dárek pro malé slečny

Baby Alive PANENKA S MIXÉREM, s blond a tmavými vlásky
Panenka s mixérem nabízí dětem nový zábavný způsob, jak se starat o svou panenku. Panenka pije vodu a jí speciálně pro ni připravené jídlo. Stačí v mixéru (součástí balení) smíchat brokolicový nebo hruškový prášek s vodou a ihned je na světě skvělé jídlo pro vaši panenku. Otáčejte rukojetí a mixér vše spolehlivě promíchá. Nezapomeňte pak panenku nakrmit po lžičkách a dát jí napít z lahvičky. Když se panenka pokaká, je čas vyměnit plínku. V balení je panenka s odnímatelným oblečením, mixér, lžíce, lahvička, dva sáčky s jídlem, 2 plenky a hřebínek. Tuto panenku budou testovat čtyři maminky.
5b113ceae3af6obrazek.png

Baby Alive NAROZENINOVÁ BLONĎATÁ PANENKA

Oslavte s roztomilou blonďatou panenkou narozeniny! Pošlete pozvánky, zabalte dárek a připravte si dortík na večírek. Panenku v párty šatech můžete ozdobit korunkou a dát jí do ruky dárek nebo dortík. Dokonce s trochou pomoci můžete sfouknout speciální svíčku na dortíku. V balení panenka v párty šatech, korunka, 2 pozvánky, dortíček a odnímatelnou polevou, dárková krabička s medvídkem.

Dárek pro kluky
Zombíci útočí! Vyzbrojte se blastery Nerf Zombie Strike!
NERF ZOMBIE REVREAPER
 
S novým blasterem Nerf Zombie Revreaper vám neuteče žádný zombík a vítězství proti nim bude na dosah! Vydejte se do bitvy s tímto prvním blasterem se setrvačníkem. Obsahuje 30 šipek, kompatibilní i se šipkami Nerf N-Strike Elite (prodáváno samostatně).
5b113d3f82318obrazek.png

Zábava pro všechny

Monopoly Junior Electronic Banking
Oblíbená hra v novém provedení Monopoly Junior Electronic Banking přináší dětem moderní bankovní zážitek. Peníze jsou zde nahrazeny jednotkou elektronického bankovnictví a bankovními kartami. Karty používáte pro nákup nemovitostí, placení nájemného a shromažďování peněz.
Ve hře naleznete 4 oblíbené žetony: Little Hazel, Little Scottie, Toy Car a Toy Boat. Vaše žetony se posouvají po herním plánu a vy máte možnost nakupovat atrakce a budovy, jako je zmrzlinový palác, hračkárna nebo skate park. Při nakupování si užijete spoustu zábavy, nechybí ani umisťování cedulí „Prodáno“ u vámi koupené nemovitosti. Cílem je stát se vítězem a nejbohatším hráčem nové hry Monopoly Junior Electronic Banking. Monopoly Junior Electronic Banking jsou pro děti od 5 let.
 
Čtěte naše články:

Zombíci útočí! Vyzbrojte se blastery Nerf Zombie Strike!

Pojďte s námi testovat panenky Baby Alive od Hasbro

Maminky, pojďte s námi testovat nové Monopoly Junior Electronic Banking

Nemůže se vaše dítě dočkat moře? S Play-Doh Oceán se do hlubin ponoří okamžitě

Reklama