Existují prostě chvilky, kdy si vaše drahá polovička potřebuje dokázat svou mužnost, nebo si provětrat hlavu od tíživých každodenních problémů. Nejlepším řešením tak často bývá sbalit si ruksak a vyrazit ven, překonat úskalí přírodních živlů. Viděli jste, ale někdy jak vypadá, když se vrací z takových výprav? Bahno doslova od hlavy po paty a na kole ani nerozeznáte barvu. Pak je dobrý pocit z vítězství lehce smazán, a to samozřejmě jako milující žena nesmíte dopustit.

S mobilním outdoorovým čističem KÄRCHER CLEANER OC 3 BIKE BOX se váš muž na cestách vždy blýskne a to doslova. Snadno odstraní prach a bláto ze svého kola i ze svých bot. Díky lithium-iontové baterii a odnímatelné nádrži na vodu lze čistič používat i bez přípojky elektrické energie nebo vody. Efektivní plochý nízkotlakový paprsek je vždy k čištěným předmětům mimořádně šetrný a LED kontrolka ukáže stav baterie. Cleaner OC 3 Bike Box má další přednosti a těmi jsou univerzální kartáč s měkkými štětinami, který lze připevnit na pistoli a odstranit tak i ulpívající nečistoty, čisticí prostředek, jenž si poradí i s typickou špínou na kole a zároveň jej šetří.  Kvalitní flaušová utěrka z mikrovláken osuší vybavení před uložením.


Kärcher Cleaner OC 3 Bike Box je rozhodně výhrou pro oba, protože váš drahý se vrátí nabitý, provětraný a hlavně čistý! To znamená, žádné čistění a více času na lásku!

Pro více tipů navštivte KARCHER.CZ a SVETCISTENI.CZ

Reklama