Tablet je taková ta moderní věcička, tabulka, ze které si lidé čtou v dopravních prostředcích a v čekárnách. Doba jde kupředu, jste také In a vlastníte tablet? Nebo po něm touží vaše dítě?

Máme pro vás inspiraci na 3 zajímavé tablety, ze kterých byste si mohli vybrat:

Tablet od GoGEN - skvělé funkce za super cenu!

tablety

Pokud vaše dítě potřebuje být neustále on-line, ale vy jí nechcete pořizovat zbytečně drahý tablet, máme pro vás skvělý tip na kompromis! Je jím nový tablet GoGEN TA 7100, který v sobě spojuje všechny užitečné funkce s neuvěřitelně nízkou cenou.

Za necelé čtyři tisíce korun tak získáte přenosný „počítač“ s dotykovým displejem. S připojením přes Wi-Fi můžete surfovat po internetu, prohlížet videa z YouTube, chatovat, aktualizovat svou stránku na Facebooku nebo telefonovat přes Skype.

Tablet GoGEN, který byl novinkou minulého roku, umí fotit, natáčet video, číst knihy, přehrávat hudbu i filmy, o mapách světa, kalendáři, organizéru, poznámkovém bloku či kalkulačce ani nemluvě. Samozřejmě z Android Marketu si do něj stáhnete libovolné hry a aplikace.

Dotykový tablet GoGEN TA 7100 v sobě ukrývá výkonný procesor Rockchip 2918 ARM Cortex A8 s frekvencí 1,2 GHz. Tento výkon je doplněn operační pamětí o velikosti 512 MB RAM a pro ukládání veškerých dat slouží paměť flash s kapacitou 4 GB, což je naprosto dostačující. Příjemné ovládání tabletu zprostředkovává dotykový 7“ TFT displej s rozlišením 800 x 600 obrazových bodů s funkcí Dual Touch.

Více najdete na www.gogen.cz.

Softwarová aplikace Wooky slouží na čtení eknih, do budoucnosti i ečasopisů, novin a komiksů

tabletyWooky tablet reader je vybaven operačním systémem Android a nabízí tak kromě čtení elektronických knih a časopisů také mnoho dalších možností využití od čtení e-mailů, práce s dokumenty, surfování na internetu, přehrávání videí a hudby po přístup na sociální a komunikační sítě, jako jsou Facebook, gTalk, ICQ atd. Tablet je vybavený 7“ dotykovým displejem, pro další usnadnění ovládání slouží boční tlačítka.

Wooky tablet 2.0 je stejně jako Wooky tablet reader vybaven operačním systémem Android ve verzi 2.3 umožňujícím užívání mnoha užitečných aplikací. Tablet se vyrábí s 8“ multidotykovým displejem, který umožňuje ovládání více prsty, výkonným 1GHz procesorem a 8GB pamětí pro ukládání knih, dokumentů a aplikací s možností dalšího rozšíření paměti. Navíc má přední fotoaparát a najdete zde také oblíbené hry, které ocení především děti. http://www.wooky.cz/

Samsung Galaxy Tab P6800 7.7

tabletyTablet se sedmi palcovým displejem sAMOLED PLUS a s jemným rozlišením, Androidem Honeycomb 3.2 přizpůsobeným přímo pro tablety, s možností volání a se špičkovým výkonem, který zajišťuje 1,4GHz dvoujádrový procesor a paměť RAM o velikosti 1 GB.

Novinkou je použitý systém Android Honeycomb 3.2, který je přizpůsoben přímo pro tablety, čemuž odpovídá i upravené ovládání. Tento velmi svižný systém přináší, kromě naprosto jiného grafického prostředí, upravený multitasking, pro který je přímo tlačítko abyste jednoduše viděli poslední spuštěné aplikace ale i celkově nové řešení widgetů či přístup ke Google eBooks. Kromě toho všeho jsou pro tento Android dostupné aplikace optimalizované na Tablety, které na nižších verzí nespustíte. To ovšem není vše. Honeycomb samozřejmě nabízí výhody předešlých verzích Androida, jako je skvělá synchronizace webových aplikací od Googlu, přístup na Android Market, kde se nachází přes 300 tisíc aplikací. Možnost prohlížení kancelářských dokumentů nebo podpora Adobe Flash.

Hlavní výhodou tohoto tabletu je možnost použití jako telefonu. A to díky podpoře všech čtyřech pásem GSM, lze s tímto tabletem, po vložení SIM karty jednoduše volat, čímž překonává svojí konkurenci. Prohlížení internetu se na velkém displeji přístroje stává příjemně stráveným časem ve vašich volných chvílích. K internetu se připojíte přes HSPA (14,4 | 5,76 Mb/s), podporováno je také Wi-Fi. Zůstanete tak i na cestách v kontaktu s Vašimi blízkými. Videohovor zajistí kamera na přední straně s rozlišením 2Mpx.

Více na www.sunnysoft.cz

Reklama