Ne všechny sportovce lze klasifikovat do jedné skupiny. Jednotlivé aktivity se od sebe hodně odlišují, a proto musíte nejdříve zapřemýšlet, co dotyčného vlastně baví. A pak? Dále už je to jasné.

Pro skejťáka pennyboard
Tohle je módní záležitost spíš mezi dospívajícími, a jestliže máte doma teenagera, nejspíš už jste o pennyboardech, skateboardech a longboardech něco slyšeli. Lehký a praktický pennyboard je sice zábavou především na léto, ovšem pod stromečkem radost udělá. A chcete-li být opravdu štědrým Ježíškem, nadělte snowboard. Na ten se koneckonců většina skejťáků v zimě přesouvá.

Běžcům chytrý sporttester
Všechny, kteří si měří kvalitu spánku, sledují počet nachozených kroků a potřebují znát detaily o svém dnešním běhu, potěšíte sporttesterem. Může jít o nenápadný náramek nebo chytré hodinky se spoustou funkcí. Ceny jsou různé zhruba od tisícovky až po cca deset tisíc korun. Kromě částky, již budete muset investovat, však sledujte i funkce a výdrž baterie.

Návštěvníkovi posiloven činky
Kdo dnes nechodí do posilovny, jako by ani neexistoval. Co si budeme povídat, ve 21. století většina z nás žije spíš sedavým způsobem života, a tak je potřeba dohánět pohyb jinde a formovat postavu jinak. Občas se ale člověku do posilovny nechce a v takovém případě přijdou vhod domácí činky.

Něco zdravého na zub pro každého
Drtivá většina sportovců si potrpí na zdravou stravu. Ne že by se úplně drželi v jídle, ale určitě jim uděláte radost zdravými sladkostmi, proteinovou tyčinkou, iontovým nápojem apod.

Koloběžku pro děti
Sháníte spíš dárek pro děti, abyste je trochu přiměli se hýbat? Zkuste to pomocí koloběžky, kolečkových bruslí nebo kola. A nezapomeňte koupit i patřičnou výbavu – helmu či chrániče na brusle.

Výbavu na konkrétní sport
Radost uděláte čímkoliv, co dotyčný při své oblíbené sportovní aktivitě využije. Může se jednat o funkční oblečení na běhání, nové kopačky, sportovní láhev apod. Cenové rozpětí takových dárků je skutečně obrovské, takže si určitě ten vhodný vyberete i vy.

Reklama