Máte doma malé čtenáře? Přinášíme vám inspiraci v podobě novinek pro děti od nakladatelství Knižní Klub www.knizniweb.cz

První encyklopedie vesmíru

kPrávě vychází první svazek nové série pro malé čtenáře a začínající spisovatele, věnovaný vesmíru. V encyklopedii děti najdou informace o tom, jak vznikla sluneční soustava, poznají její planety a vydají se na cestu do hlubin tajemného vesmíru.

Poutavé texty provázejí názorné ilustrace a úchvatné fotografie ukazující vesmír v celé jeho kráse. Se stručnými fakty a zábavnými kvízy se získávání nových informací stane zábavou.
Vydala Euroemdia Group k.s., Universum
Více ZDE.

Rosa Maria Curto
Nauč se kreslit

hRosa Maria Curto Mila tuto knížku navrhla současně hravou i didaktickou formou, protože díky svým zkušenostem s vyučováním zná dobře svět dětí.

Kurzy kreslení nepřestala vést ani během ilustrování, aby s dětským světem neztratila kontakt.

Kniha je určená pro kluky i holky všech věkových kategorií, naučí je nakreslilt vše kolem nás pomocí základních geometrických tvarů a vysvětlí jim některé základní pojmy, například barevné spektrum, stavbu těla apod.
Vydala Euromedia Group k.s., Knižní klub
Více ZDE.

Rosa Maria Curto
Nauč se kreslit 2

Nauč se kreslit džungli navazuje na úspěšnou knihu od stejné autorky Nauč se kreslit.Opět se zde děti učí kreslit pomocí jednoduchých tvarů, tentokrát především zvířata, o kterých se zároveň dozvídají různé zajímavosti. Stejně jako předchozí kniha i tato seznamuje s některými základními principy, například s perspektivou, a může proto sloužit jako skvělá pomůcka rodičům i učitelům.
Vydala Euromedia Group k.s, Knižní klub
Více ZDE.

Koupíte u každého dobrého knihkupce a na www.knizniweb.cz

Reklama