Nebuďte na to samy. Máte doma malou pomocnici nebo malého pomocníka, který vám chce při pečení cukroví pomáhat? Pak pro vás máme skvělý tip! Nechte se inspirovat Play-Doh Kitchen creations a věřte, že dítko nejen zabavíte, ale budete se spolu radovat, komu se vánoční cukroví podařilo lépe.

5bfe697c97ba2obrazek.pngPrvní na řadě je při pečení mixér: Play-Doh Kuchyňský mixér
Pokud toužíte po tom, aby vaše dítě rozvíjelo svou fantazii a zároveň zlepšilo své kreativní dovednosti a cit pro detail, je načase mu pořídit kreativní sadu Play Doh Kuchyňský mixér. Díky speciálním formičkám může vaše dítě vyrábět nepřeberné množství barevných košíčků, sušenek a dalších báječných sladkostí. Kreativní sada poskytuje dětem nejen bezednou studnici zábavy, ale také možnost procvičit si své dovednosti, schopnost vytvářet dosud nevídané a v neposlední řadě obrnit se trpělivostí.
5bfe694c42f9eobrazek.png
5bfe69f910a7bobrazek.pngTěsto máme hotové a na řadu přichází vykrajování a zdobení. S Play-Doh Pečící sada na sušenky nešlápnete vedle.

Vytvoř a ozdob to nejlegračnější a nejkrásnější cukroví, jaké si můžeš představit, se sadou Crazy Cookies!
Uválej si těsto, vyber tvar koláčku a, pak předstírej pečení na plechu. Legrace tu nekončí, popadni vytlačovátko a ozdob své koláčky, jak tě jen napadne!
 V sadě najdeš řezače na koláčky, váleček, vytlačovátko, špachtle, pečící plech a 5 kelímků standardní modelační hmoty Play Doh..5bfe69b8466c7obrazek.png

5bfe6a2c46316obrazek.pngA teď, už jen cukroví upéct a nespálit ho. To hravě děti zvládnou s Play-Doh Mikrovlnná trouba s efekty.
V Play-Doh kuchyni každý ocení mikrovlnou troubu, která vydává zvuky a svítí. Upeč sušenky nebo cukroví. Zažijte se svými ratolestmi ještě více zábavy s troubou, která svítí a vydává zvuky. Je skoro přesně jako opravdová. Trouba je navíc v balení s mnoha dalšími kuchyňskými doplňky.
5bfe6a5e1782eobrazek.png

Máme napečeno! Maminky a nezapomeňte děti za krásně upečené a nazdobené cukroví pochválit.

Krásné Vánoce přeje společnost Hasbro – Play Doh.
5bfe6ab3110d9obrazek.png

Tyto sety jsou vhodné pro děti od 3 let

Reklama