Proč čekat, když můžete - jako jiné ženy - využít portál YouTube

Chcete být vidět, slyšet, mít spoustu fanoušků, vydělat si nebo jenom někoho něco naučit? Jsou lidé, kteří vyvolají poprask náhle, nepředvídatelně, nevysvětlitelně, ale někdy i zcela oprávněně. Pokud máte talent nebo zajímavý nápad, nemusíte čekat na šťastnou hvězdu nebo vlastního manažera. Zkuste jako jiné ženy v Čechách nebo zahraničí využít příležitost, kterou nabízí video portál YouTube. Každý má stejnou šanci.

youtubeNa YouTube nejde jenom o hudbu nebo vtipná domácí videa. Každý může nahrát a dál sdílet příspěvky na různá témata a projevit se tak. Příběhů, kterým ke slávě pomohl právě YouTube, je hodně. Z neznámých tváří se staly hvězdy, které dnes znají více než stovky tisíců nebo desítky miliónů uživatelů internetu. Pomocí YouTube se prosadil i charismatický Xindl X, nemluvě o zahraničních hvězdách, mezi něž jednoznačně patří miláček teenagerek Justin Bieber nebo neustále diskutovaná popová princezna Rebecca Black.

YouTube je vlastně stage s celosvětovým publikem. A to vám dá hned najevo, jestli lidi bavíte nebo ne. Nemusíte umět zpívat, nemusíte být ani vtipálek, co baví sály plné lidí, stačí mít dobrý nápad. A ten už některé dámy měly. No a pokud máte dobrý nápad a bavíte hodně lidí, kteří vaše videa sledují, sdílí, komentují, hodnotí a dokonce pravidelně odebírají, můžete si i vydělat. Váš uživatelský kanál na YouTube se může změnit na kanál partnerský a vydělávat na relevantních reklamách, které budou chtít firmy u vašich videí zobrazit. Zároveň vám kanál nabízí pokročilejjší funkce a možnost využití grafiky ve vlastním stylu.

Možná to nevíte, ale na YouTube naleznete i nepřeberné množství neobvyklých návodů nebo praktických rad. Zde je několik zajímavých nápadů žen z různých zemí včetně Čech, které již partnerský kanál na YouTube mají a které vás možná také inspirují.

Líčení, účesy, styling

Chystáte se večer na mejdan a chce to trochu odvážnější make-up, než kterým je vaše pouhopouhá řasenka a lesk na rty? Nechte se inspirovat devatenáctiletou italskou divou, která poradí s nejnovějšími trendy líčení. Doladit můžete také účes, od zdivočelých loken přes inspirativní romantiku osmdesátých let až po moderní příčesky, kterých se vůbec není třeba bát. Všechno to má pod kontrolou šikovná třiadvacetiletá blondýnka z Velké Británie. Extravagantní umělecký styling a líčení (např. v čínském stylu) si v podání přitažlivé stylistky získalo také hodně fanoušků a obdivovatelů.

Cvičení a fitness

Odpočinek a správné zklidnění může vaší duši přinést třeba taková jóga. Nemusíte se bát, že to nezvládnete, postará se o vás totiž učitelka jógy, poradkyně a masérka Esther. Její lekce jsou vhodné i pro úplné začátečníky. Atraktivní dámy mohou cvičením zaujmout nejenom ženy, které touží po pevném těle, ale také široké mužské publikum... jako například česká „Czech Fitness Girl“.

Vaření a pečení

My lidé všeobecně milujeme jídlo, rádi si pochutnáváme a libujeme v dobrotách. Necháváme tančit naše chuťové buňky v nejrůznějších rytmech a stejně rádi pak také všechno dobré trávíme. I když umíme vařit, rádi objevujeme nové chutě, a proto není divu, že exotické vegetariánské delikatesy v podání této „chef dámy“ si získaly už hodně fanoušků. I v Čechách máme talenty. Pokud chystáte (nejenom) dětskou oslavu a lámete si hlavu nad tím, jaký dort připravit, tato virtuální cukrářka vás na holičkách nenechá.

Svým zpěvem můžete také zaujmout velký počet fanoušků (jako „malé ženy-in“ 5Angles), ještě větší úspěch mají různé taneční lekce salsy, tanga, zumby... Své publikum si najdou i lokálně specifické nápady jako například styling a poradna pro arabské ženy od této šarmatní dívky.

Nápady neznají hranic, vymyslet se dá prakticky cokoliv. A na YouTube máme všechny stejné šance...

Reklama