Malý Honzík spadl nešťastnou náhodou do bazénu a musel být následně resuscitován Zdravotnickou záchrannou službou. Bohužel se již neprobral a zůstal ve stavu vigilního kómatu. Smutný příběh o chlapci jste si mohly přečíst ZDE (klikni). Nyní na začátku léta rodina varuje právě před bazény a vodou obecně. Přípsvek rozhodně stojí za vaší pozornost a přečtení!  

„Naši milí a úžasní přátelé,
protože se blíží doba letních prázdnin, dovolila bych si malé zamyšlení…
Tak jako většina dětí, i náš Honzík miloval vodu, která se mu nakonec stala osudnou a právě jeden z nástrojů letních radovánek (bazén) a shoda nešťastných náhod, nám přinesli (troufám si říct) to nejstrašnější utrpení, co vůbec může na světě existovat. Voda je živel, který k životu potřebujeme, ale je to také „tichý zabiják“.
Přátelé naši, chtěli bychom Vám i Vašim dětem popřát překrásné léto, plné právě těch krásných letních radovánek, které si všechny děti na světě tolik zaslouží, a zároveň Vás moc prosíme, buďte každou chvíli ostražití a udělejte všechno proto, abyste předešli neštěstí, které může postihnout každého z nás, protože opravdu stačí vteřina, Vy najednou stojíte na odd. ARO nad bezvládným tělíčkem svého dítěte a život se Vám otočí o 360 stupňů.Myslím, že veřejná média by neměla informovat pouze o následcích takovýchto tragédií, ale především více upozorňovat na možná nebezpečí, aby se právě takovýmto tragédiím předcházelo, protože z naší vlastní zkušenosti a dle slov lékařů je v „moderní době zahradních bazénů“ takovýchto úrazů čím dál více.

Přátelé naši milí, radujte se z každičké chvilky se svými milovanými dětmi a mějte krásné léto.
Máme Vás moc rádi a děkujeme za všechno, co pro nás děláte, bez Vás bychom to nezvládli.“

Vzkazuje maminka Honzíka.

sd

Zdroj: Facebook - Brigita Vacková

Reklama