Máte doma dcerku ve věku od 6 do 10 let? Proveďte ji světem LEGO® Friends a podělte se s námi o její zážitky ze hry! Napište nám pod článek, s čím si vaše dcera nejraději hraje a jaké hry jsou její nejoblíbenější. Ze všech příspěvků vybereme 5 rodin, které s námi budou moct vyzkoušet jaký je nový svět stavebnic LEGO® Friends.

lego_friends

Série LEGO® Friends je navržena přímo pro zvídavé dívenky. Je protknutá příběhem pěti kamarádek z města Heartlake City. Dívky se s nimi mohou vydat do salonu krásy, posedět v kavárně, vyzkoušet si práci v dílně nebo si užít nezapomenutelnou jízdu v kabrioletu. Naučí se pečovat o štěňátko nebo se zabydlí v krásném domě v koruně stromu. LEGO® Friends nejen, že otevře vašim dcerkám dveře do světa hravého stavění a zábavy, ale také je naučí přemýšlet a být kreativní. Sada je plná stylových doplňků a roztomilých ozdob, se kterými si malé stavitelky pohrají přesně podle svého vkusu a zjistí, co mají rády, co je baví a čím se třeba jednou stanou.

Lego friends

Objevte s námi nový svět LEGO® Friends na stránkách www.LEGO.friends.cz, nebo se zapojte do soutěže a zkuste své štěstí.

Pozor soutěž!

Máme připravené dárkové balíčky pro 5 čtenářek, které mají dceru ve věku 6-10 let, co si ráda hraje. Vybrané čtenářky následně poprosíme, aby s námi spolupracovaly a odpověděly nám na připravené otázky. Děkujeme a věříme, že vás tato naše další milá akce se značkou LEGO® bude bavit stejně, jako nás!

Napište nám pod tento článek, s čím si vaše dcera nejraději hraje a jaké hry jsou její nejoblíbenější. Ze všech příspěvků vybereme 5 rodin, které s námi budou moct vyzkoušet jaký je nový svět stavebnic LEGO® Friends.

Reklama