persil sensitive

Vybíráme si, jaké potraviny koupíme a dáme svým dětem, jaké kosmetické přípravky nám smějí do koupelny a jaké rozhodně ne, a pochopitelně jsme vybíravé i u pracího prášku. Častým kritériem pro výběr kosmetiky či čisticích a pracích prostředků je jejich šetrnost k pokožce. Téměř 40 % z nás totiž trápí citlivá pokožka.

V dnešní době si ale můžeme vybrat prací přípravek, který nejen krásně voní, je šetrný pro naše prádlo, ale je také vhodný pro naši citlivou pokožku. Máme pro vás dobrý tip! Říkáte, že se bojíte silných pracích prášků? Že jsou přímo dryákem pro citlivou pokožku? A že už vůbec neexistuje použít je pro dětské oblečení?

 Tyto obavy můžete pustit z hlavy. Persil Sensitive totiž nejen vypere vaše prádlo tak, že bude zase jako nové, ale navíc je extrémně šetrný i pro tu nejcitlivější pokožku!

Persil Sensitive Plus

persil sensitiveJe univerzální prací prostředek na jak na bílé a stálobarevné prádlo, tak na barevné s označením Persil Sensitive Color Plus, určený pro praní prádla osob s citlivou pokožkou. Persil Sensitive má stejnou prací sílu, jaká se u tohoto prémiového pracího prostředku vždy očekává.

Je dermatologicky testován na kožní alergie a neobsahuje látky, které by mohly dráždit pokožku, zároveň však dokáže odstranit i odolné skvrny. Je obohacen o výtažky z aloe vera s vyživujícími a pečujícími účinky na pleť.

Víte, že Persil Sensitive Plus:

  • obsahuje pouze ty složky, které jsou pro prací proces nezbytné
  • neobsahuje barviva
  • má speciální jemnou parfemaci, vyvinutou a testovanou ve spolupráci s německou asociací pro alergiky a astmatiky
  • obsahuje vyšší podíl mýdla, který zajistí důkladnější vypláchnutí pracího prostředku z tkaniny
  • obsahuje vyváženější poměr tenzidů
  • má snížené pH, které je bližší přirozenému pH lidské pokožky

Z jakých druhů si můžete Persil Sensitive vybrat?

persil sensitivePersil Sensitive Plus a Persil Sensitive Color Plus -  s jemným parfémováním odstraňuje zažrané nečistoty i při nízkých teplotách. Je vhodný i pro osoby s citlivou pokožkou, lze ho používat u všech pracích programů od 30 °C po 95 °C, a při praní přírodních i syntetických látek (kromě vlny a hedvábí).

Persil Sensitive Universal gel díky své gelové konzistenci skvěle odstraňuje olejnaté a mastné nečistoty při praní v pračce i v ruce, navíc se dokonale rozpouští.

Pokud tedy chcete, aby vaše prádlo bylo perfektně vyprané, ale přitom zůstalo šetrné i k pokožce, sáhněte po pracím prostředku Persil Sensitive Plus. Uvidíte, že si ho zamilujete tak, že se stane součástí vaší voňavé a čisté domácnosti.

Více na www.persil.cz

Reklama