d1.jpg
Zdroj fotografií: HT DVEŘE

Dobrá pojistka je základ

Pokud se opravdu stane to nejhorší a někdo se do vašeho bytu vloupá, je dobré mít alespoň pořádnou pojistku. Ta pomůže pokrýt náklady na věci, které vám zloděj odcizí, a také na nové bezpečnostní dveře do bytu.

Nejlepší ale je této situaci předcházet a pořídit si dveře bezpečnostní včas. Každý lupič totiž moc dobře pozná kvalitní bytové bezpečnostní dveře a vyhne se jim obloukem. Ví, že by jen marnil svůj čas a hrozilo by, že jej některý ze sousedů uvidí a zavolá policii. Kvalitní bezpečnostní dveře vám navíc umožní získat slevu z pojistky.

Bezpečnostní dveře jsou dnes nutnost

Pokud nechcete, aby váš byt působil jako výkladní skříň, pak už se dnes bez pořádných bezpečnostních dveří neobejdete. Je to totiž jediný vstupní bod, přes který se k vám nevítaný návštěvník může dostat, aniž by riskoval svůj život na balkoně. Zatímco klasické vchodové dveře nepředstavují ani pro začínajícího lupiče sebemenší problém, bezpečnostní dveře už budí respekt.

Jen nezapomeňte, že nové bezpečnostní dveře do stávající zárubně nepatří. Proto si nechte raději poradit odborníky, kteří vám také zajistí profesionální montáž.

d2.jpg
Zdroj fotografií: HT DVEŘE

Bezpečí a další skvělé vlastnosti

A čemu takové dveře odolají? Díky bezpečnostní třídě 3 si s nimi neporadí třeba šroubovák, ruční vrtačka nebo páčidlo. Kdokoliv by se je pokusil vysadit, ten také neuspěje. Mají totiž speciální bezpečnostní trny proti vysazení.

Kromě ochrany vám bytové bezpečnostní dveře dopřejí také úsporu za energie na teplo nebo více klidu díky svým protihlukovým vlastnostem. A třešničkou na dortu je protipožární ochrana, která vám poskytne dostatek času na útěk do bezpečí v případě vzniku požáru.

Tak co, už jste si zkontrolovali, jestli máte bezpečnostní dveře? Pokud ne, doporučujeme kontaktovat českého dodavatele HT dveře s více než 100 pobočkami po celé republice.
625e9d20ca158obrazek.png

Reklama