Já, mé sestry a moje mamka potřebují teď pomoc od vás všech.
Moje mamka se s mým taťkou rozvedla po 23 letech. Mamka se pak šla léčit na jednu kliniku ze závislosti na alkoholu. Opravdu jí pomohli, zbavila se jí. Dokonce se tam seznámila s mužem, který tam byl, protože hrál automaty.

Jak čas plynul, dali se dohromady a pak spolu i žili. Byli moc šťastní, ale až do té doby, kdy prostě zmizel asi na čtyři dny. Hledala ho policie a tak. Pak se vrátil a řekl, že byl prostě jenom přemýšlet, co má dělat dál. Velké dluhy mu komplikovaly život.

Teď od úterý chodil zase přemýšlet. Ve čtvrtek mamce do telefonu oznámil, že spáchá sebevraždu. Mamka ho přemluvila, ať to nedělá, že se to dá nějak vyřešit. Řekl jí, že by ji mohli spáchat spolu. Přišel zpátky domů a povídali si. Ráno se normálně rozloučili a on říkal, že jde do práce. Do práce nešel, nepřišel ani domů na noc. Kolem třetí hodiny odpoledne v sobotu volala policie, že ho našli mrtvého v autě! Sebevraždu spáchal – dal si hadičku do auta!!!!

Nevím, jak to mohl mé mamce udělat! Tolik toho prožil a teď najednou z ničeho nic se rozhodl odejít bez vysvětlení z tohoto světa! Není to vše! On si asi hodně ulevil, ale jeho syn si pro něj na sebe vzal půjčku od banky asi 70 tisíc korun, a co teď? Firma je také napsaná na syna a otec nedělal ani účetnictví! Proč to udělal a nikomu nic nevysvětlil a jen tak odešel? Nevím, nemůžu to pochopit. Mamka si pro něj vzala 100 tisíc, a co teď? Nevím, jak to bude splácet a tak…

On měl rád jenom svoje děti a moji mamku. Jeho sestry ho opustily, když mu bylo asi 16 let. A teď přitáhly a řekly, že když mamka nepřispěje na jeho pohřeb, že tam prostě nesmí jít. Ona opravdu žádné peníze nemá, tak co má dělat? Ani se s ním nesmí rozloučit.

Fakt pořád na to všechny myslíme a mamka musí ještě víc, vždyť s ním žila. Nevím, co máme dělat, jak jí pomoct.

Poraďte, možná jste některá zažila něco podobného, možná i horšího!

Reklama