Když se Michala rozvedla, cítila neskutečnou svobodu, cítila vůni nového života. Byla šťastná, že je opět na startu a že může vykročit na novou, lepší cestu.

Už žádný stres, žádné hádky, žádné žárlivé scény....

 

„První měsíce byly fajn a já skutečně cítila, že mám opět život ve svých rukách,“ svěřuje se Michala. „Jenže po nějakém čase jsem přišla na to, že k úplnému štěstí mi něco chybí.... Ano, byl to pochopitelně sex.

Bylo mi čtyřicet, cítila jsem se mladá, plná chuti do života, a i když to bude asi znít směšně, začínala jsem pozorovat, že se mi totálně zbláznily hormony.“

 

Michala však nikdy nebyla ten typ, aby šla s mužem jen tak do postele. Jak sama říká, neměla na tohle prostě žaludek.

„Kolegyně se mi smály a říkaly: Chceš pořádnej orgasmus, nebo lásku?... Nemusíš to míchat dohromady! Jenže tohle já prostě nikdy nedokázala – vyspat se s někým jen tak. A i pochybuji, že bych z takového sexu něco měla.“

 

Na nápad "pořídit si robertka"  přivedly Michalu dvě ženy, které vedly v metru velice barvitý rozhovor na téma erotické pomůcky.

„Řekla jsem si, proč ne? Sice to nemá s chlapem nic moc společného, ale alespoň mi to trošičku oživí nudné večery.

Ovšem představa, že  vyrazím do sex-shopu na nákup, byla hrozná. Takže jsem sedla k internetu a objednala hned tři robertky najednou.

Vybrala jsem si takový pěkný mix ;-) Velkého, malého a stříbrného... Faktem je, že se vibrátor s vámi nemazlí, neříká vám hezké věci, nepohladí – ale svůj účel splní a to je přeci to nejdůležitější, ne?“

 

A ještě jednu zajímavou věc paní Michala Ženě-in prozradila:

„Sice už mám přítele a chystáme svatbu (mimochodem - v posteli je naprosto fantastický), ale i přesto po vibrátoru ráda a s chutí sáhnu. Je to taková prima hračka, která neomrzí ;-)“

 

I Žena-in se porozhlédla po erotických pomůckách a našla skutečně zajímavé věci ;o)

Znáte například vibrátor s trny?

Taková hračka vypadá sice děsivě, ale nebojte se. Trny jsou vyrobeny z nejjemnějšího silikonu a jsou prý jednou z nejžádanějších světových pomůcek!

 

Vaginální vibrátor ve tvaru vajíčka je další hračkou, která vám bezpochyby připraví nejeden příjemný večer.

Vajíčko se zavede do pochvy a pomocí dálkového ovládání regulujete intenzitu vibrací ;o)

 

Veselý delfínek je dalším hitem, který by stál za vyzkoušení!

Delfínek je vodotěsný vibrátor s malým drápkem na vrcholu. Delfín je z příjemného gelového materiálu a prý dokáže fantasticky dráždit klitoris!

 

Zeptali jsme se našich čtenářek, zda i ony sem tam sáhnou po erotické pomůcce...

 

evushe: Já bych tak chtěla používat nějaký erotický pomůcky, nebo si jen tak "HRÁT" v posteli, ale mám strašně línýho chlapa...

 

paja.svecova: Já mám taky hrozně línýho chlapa, právě proto mi koupil jednu takovou pěknou pomůcku nedávno k narozeninám.... ;-)

 

marcellina*: Bývalý přítel mi dal jednoho "robertka" k Vánocům, má barvu do růžova, takže má i jméno: Růžovej Panter. Teď mám ale nového přítele, takže pantera moc spolu zatím nepoužíváme, ale pomůckám se nebráníme "

 

Hannah01: Taky je dobrý "motýlek" na klitoris, doporučuju ;-)

 

A co vy ostatní? Používáte vibrátor, motýlka nebo jiné pomůcky? Lákalo by vás to vyzkoušet? Nebo si myslíte, že chlap je prostě chlap a i sebelepší vibrátor je jen a jen nudnou náhražkou?

Reklama