619f64b3cae62cl.jpg
Foto: Shutterstock

Včerejší finále soutěže MasterChef Česko bylo velmi napínavé. Všechny uvařené chody vypadaly lákavě a porotci nešetřili chválou. Do poslední chvíle tedy divákům nebylo jasné, kdo nakonec vyhraje a vyvaří si první místo. Nouze nebyla ani o dramatické momenty, kdy se jedna z finalistek Petra Vindyšová ošklivě řízla do prstu a krvácení se nedařilo zastavit. Ke konci časového limitu navíc velmi zmatkovala. Ale i s hendikepem a časovou tísní si Petra nakonec poradila a porotcům naservírovala všechny tři chody.

Finále bylo předtočené, takže ho mohly finalistky sledovat třeba z pohodlí domova. Na svůj Instagram v průběhu večera sdílely fotografie a videa z jejich posledního vaření v soutěži. Petra vyrazila s přáteli do restaurace, odkud na svých instastories přesdílela vtipné video, ve kterém si rýpla do soutěžící z předešlé řady Pavlíny Lubojatzky.

Zatímco letošní finalistky táhly za jeden provaz a Petra i Jitka se dle reakce z vítězství Besky upřímně radovaly, Pavlína svoji prohru ve finále s Romanem Stašou úplně neustála. Pro televizi Nova tehdy se slzami v očích řekla: „Je to hrozně smutný a úplně mě to bolí. Bolí mě to, že jsem to nevyhrála já.“

Petra na svých instastories její vyjádření připomněla, zatímco v ruce držela trofej od přátel, kterou dostala jako cenu útěchy. „Já jsem vám teda hlavně chtěla říct, že mě hrozně mrzí, že jsem to nevyhrála já,“ uvedla s hraným smutným výrazem. Záhy ale sdělila, že má hroznou radost, že vyhrála právě Besky a pogratulovala jí k úspěchu.

Zdroje: Tv Nova, Instagram Petry Vindyšové